tezsiz yüksek lisans_formasyon

kevin_norton

Yeni Üye
Bu Türk dili ve Edebiyatı bölümünü bitirip öğretmen olarak çalışmak isteyen arkadaş her zaman her yerde çalışır ve ekmek yer bir şartla emeksiz yemek olmaz.Çooooook çooooook çalışacaksın.Anlata bildim mi.

hoca anlatır, çocuk bakar, çocuk bakar hoca sorar "do you understand me?

Temel'le Dursun kahvenin önünde oturuyorlarmış. Bir turist gelerek Temel'e İngilizce yol sormuş. Temel'de ses yok. Turist bu defa Almanca sormuş, Temel'de yine ses yok. Turist bu defa Fransızca konuşmuş. Yine ses yok. İspanyolca, yine ses yok. Turist kızmış bağırıp çağırdıktan sonra çekip gitmiş. Bunun üzerine Dursun Temel'e: - "Bağa bak demiş bizim bir lisan öğrenmemizin zamanı geldi galiba?", demiş. Temel Dursun'a dönerek: - "Boşver", demiş "adam 7 lisan biliyor. Bir derdini anlatabildi mi?"

kevin_norton

Yeni Üye
Bir şey sormak istiyorum.Kusura bakmayın ama ben anadolu edu tr de bu örgüne geçiş kısmını göremedim.Ama gazetede okudum.Nereye saklamışlar bu yazıyı Allahım yarabbim ya resulullah.Ben mi körüm görmüyorum yoksa eklenmemiş mi?

merd

Yeni Üye
Bir şey sormak istiyorum.Kusura bakmayın ama ben anadolu edu tr de bu örgüne geçiş kısmını göremedim.Ama gazetede okudum.Nereye saklamışlar bu yazıyı Allahım yarabbim ya resulullah.Ben mi körüm görmüyorum yoksa eklenmemiş mi?
o örgüne geçiş bu yıl uygulanmayacak en az 3 yıl sonra uygulanacak

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729
Son üye
Dormanfce