tüm kamu yönetimi okuyanlar buraya:D:D:D

sude1869

Yeni Üye
selam arkadaşlar bende kamu yönetimi birinci sınıfım ama yoğun tempoda çalıştığüım için derslere vakit ayıramadım ve galiba bu yıl kaldımm :S:S:S nasıl çalışmam konusunda tavsiyelerinize ihtiyacım varrrrr
şimdiden TEŞEKKÜRLER....

alperenler3

Yeni Üye
seslial.com daki 1.sınıf eğitim seti vasıtasıyla geçtim ve bol bol soru çözüm herkese tavsiye edebilirim

weeping eyes

Özel Üye
çok şükür binbir güçlükle yağmur çamur kar kış soğuk sıcak demeden çalıştım ve başardım mezunum sonunda.
darısı diğer tüm kamuculara :D:D:D

M.ŞEBNEM

Yeni Üye
Merhaba sevgili arkadaşlar bende kamu yönetimi 2 sınıfa geçtim ama alttan 2 dersim kaldı mat ve muhasebe nasıl geciçem bilmiyorum fikri olan yazarsa yada şu muhasebenin sırrını çözen varsa nolur mesaj yazsın bana mesajlarınızı bekliyorum herkonuda yazabilirsiniz .inşallah 4 yıl çabuk geçer .gözünüzü korkutmayayım ama kamu çok zor hepinize başarılar

Sero1

Yeni Üye
matematik kitaptan çalışarak zor geçilir ya ders almak gerekir yada mat. videosu izleyerek çalışmak daha faydalı bence, muhasebeyide yanlış bildiğin sorular genelde doğru çıkıyo ters bi ders fazla bişey diyemiycem :)

yarensu

Yeni Üye
canlarım ben de 2ye gectim asıcıkta olsa abla sayılırım valla gozunuzde buyutmeyin calısana hersey kolay derim ben hem calısıp hem okuorum dukkanda ders calısarak girdim sınavlara evliyim tum bunları bi arada goturuyorum :)iki ders var alttan onuda veririm inş butunlemeye ama lise gibi değil ayrıca orgun ogretimdende zor oldugunu belirtmek isterim onlar sınav anına kdr gezip sora ders gordukleri için sınavlara giriolar biz onların yaptıklarının kat kat ustunu yapmak zorundayıs yenilere hoşgeldin der eskilerede tekrar dondugumu ve mrhb larımı iletiorum :)

M.ŞEBNEM

Yeni Üye
Merhaba asuman asude arkadaşım .aramıza hoşgeldin bende kamu 2 sınıfa geçtim alttan 2 dersim var umarım sen bu yıl bütün dersleri verirsin bence birikmeden konualr düzenli çaslışırsan ve bol soru çözersen sınıfı geçersin başarılar

Ares

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar.
Kamu Yönetimi 4.sınıf öğrencisiyim. Umarım bu sene mezun olurum.
Şimdiye kadar alttan ders bırakmadan sınıfları geçtim.
İşin püf noktası çalışmak.
Sormak istediğiniz şeyler olursa, naçizane elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
Yoğun bir döneme başladık, hepinize iyi dersler ve başarılı sonuçlar diliyorum.
Saygılarımla,

serapfi

Yeni Üye
ben 2.sınıf öğrencisiyim.sadece yardımcı kitaplardan çalışıyorum geçen yıl da öyle yapmıştım matematik hariç hepsini verdim.tasarı yayınevinin yardımcı kitabını tavsiye edebilirim..

serapfi

Yeni Üye
2.Sınıftaytım alttan matematik kaldı bu sınavda da traş oldu bu matematiği nasıl geçicez yokmu iyi yol gösterecek biri ya :)
katılıyorum, aynı dertten ben de muzdaribim :) nasıl geçeceğim bilmiyorum

fuzuli1

Yeni Üye
bende kamu yönetimi 3.sınıfım

jano

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
slm ben kamu 4 te yim bu sene kpss ye gireceğim fakat ben 39 yaşındayım yani sanırım kaymakamlık sınavlarına giremiyorum yaşla alakası olmayan hangi sınavlara girebilirim bilgisi olan varmı ya da en kısa yol ne alese falan girmelimiyim hiç araştırmadım henüz

huri mert

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
ben de 3.sınıfım bu yıl seneye de kredili sisteme geçiliyo daha zorlaşacak bakalım mezun olabilecekmiyiz??? kaymakamlık sınavı için uğraşıcam.

asiys

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
iyi günler bende kamu yönetimine yeni kayıt yapdırdım yardımlarınızı beklerim.. teşkr

ScandaL

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
Merhabalar :) bende kamu yönetimi 3. sınıftan devam edicem.yeni başlayanlara,devam edenlere,mezun olan olamayan herkese başarılar :D

alekos

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
bende yıllandım bu bölümde diyebilirim. bir matematikten geçemedim gitti

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421