unutamadığınız ve etkisinde kaldığınız flimler var mı?

ervaa

Yeni Üye
John Travolta'nın dram ve fantastik kurgu içerdiği 96 yapımı bir film olan ''Mucize''
Acizane önerim olsun izlemeyen arkadaşlara:)

jojo

Yeni Üye
'forrest gump' tom hank'sin ödüllü filmi tavsiye benden;)
ohoo bnm hayatım film zaten.. filmkolik olarak o kadar çok var ki...
bak bi tane daha geldi aklıma leanordo di caprionun oynadığı 'kumsal' da harikaydı! etkisindeyim hala:D görsel efekti süper filmin.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
Başarollerde leonardo dicaprio,jennifer connoley ve djimon hounsou nun paylaştığı 'kanlı elmas' filme bence muhteşem bir film.ben bufilmi yeni izledim ve herkese tavsiye ederim.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
he bu arada yakında piyasaya sürülecek olan Ankaragücü Belgesel i cd lerini alıp hem kulübümüze gelir sağlar hemde ANKARAGÜCÜ müzün 100 yıllık tarihini öğreneblirsiniz.:)

Sonkez

Özel Üye
Tom Hanks in başrolünde oynadıgı 6 oscarlı " Forrest Gump " filmini herkese tavsiye ederim... hayata bakış acınızı degiştirecek bir fiLm.. ;)

esra8333

Yeni Üye
ben de eskıden trt de cıkardı samanyolu dızısı tolga savacı ve aydan senerın fılmı... tolga savacının aydan senere karsı besledıgı platonık ask...mukemmeldı.

graal89

♥ Ankaragücü ♥
apokalipto tek kelime ile izleyin hayatımda izlediğim en güzel film diyebilirim..

catzilla

Yeni Üye
1-) " Saklambaç "

2-) "Onurlu bir adam "

3-) " Büyük Hesaplaşma "

Özellikle, Robert de Niro Sevenlere BU FİLMLERİ tavsiye ederim...;)

jojo

Yeni Üye
Tom Hanks in başrolünde oynadıgı 6 oscarlı " Forrest Gump " filmini herkese tavsiye ederim... hayata bakış acınızı degiştirecek bir fiLm.. ;)
evet bu filmi bende izlemiştim.müthiş bir filmdi;) kurgusu süper! bende izlenilmesini önermiştim bu filmin.her durakta bu film aklıma geliyor:D:D

Sonkez

Özel Üye
evet bu filmi bende izlemiştim.müthiş bir filmdi;) kurgusu süper! bende izlenilmesini önermiştim bu filmin.her durakta bu film aklıma geliyor:D:D
koşşş forrest koşşş :( fiLmin sonunda gözyaşlarıma engeL oLamadım Bir Film içinde aglanıLırmı diyen adaMda benDim oySaki.. alayımda bakayım aksama gene :D

jojo

Yeni Üye
koşşş forrest koşşş :( fiLmin sonunda gözyaşlarıma engeL oLamadım Bir Film içinde aglanıLırmı diyen adaMda benDim oySaki.. alayımda bakayım aksama gene :D
evet sonu çok açıklıydı yaa!:( bende kötü olmuştum o sahnede.demek neymiş by_sonkez, 'büyük lokma ye ama büyük söz konuşma' diye boşuna dememişler atalarımız diymi ama;) bende tekrar izlemek isterim; çünkü unuttum bayağı olmuştu izleyeli. sende sanırım ben gibi film hastasısın:p:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,735
Son üye
Clamcaseptn