Üsteki üyenin sevgilin olduğunu varsay ayrılmak için ne derdin ?:D

TarciN

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Iyide hayatim senin önceden böyle garip isteklerin yoktuki, haftasonlari carpisan otolarda carpismaktan belim agriyor sürekli. Üstelik daha ´hamile olmadan cöpleri sen cikaricaksin demene de anlama veremedim. Bir kez daha dusunsekmiki. fenada iliskimiz yoktu hani.

TarciN

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Tekme felan nasil konusuyonuz siz öyle. Lütfen , ben bitmis sevdalarimi bile hatirlar mutlu olurum. Ilkokulda 9 yasimdaken iki sira once oturan Zehra yi bile hatirliyorum, simdi ona asik degilim ama, o zamanki ask im dusununce hosuma gidiyo. kirmizi coraplari , beyaz ayakkabilari vardi. Konusurken sanki aglicak gibi konusurdu. Yine hatirladim ya... Ilk ask hakkaten unutulmuyo.

mliks

Yeni Üye
Tekme felan nasil konusuyonuz siz öyle. Lütfen , ben bitmis sevdalarimi bile hatirlar mutlu olurum. Ilkokulda 9 yasimdaken iki sira once oturan Zehra yi bile hatirliyorum, simdi ona asik degilim ama, o zamanki ask im dusununce hosuma gidiyo. kirmizi coraplari , beyaz ayakkabilari vardi. Konusurken sanki aglicak gibi konusurdu. Yine hatirladim ya... Ilk ask hakkaten unutulmuyo.
zehra kadar sevseyın benı ayrılmazdım senden hıh:p:p:p :haha:haha

TarciN

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
BEN BIRAz aksam yurumesi yapiyim , ne zaman eskileri hatirlasam , acik havada dolasasim geliyor: ) Sende vefasiz ciktin mliks, oysa seni ne cok .... neyse. aksamin serinligi beni bekliyo. Yinede sen saga sola cok katilma: ) gelince okurum bak.

mliks

Yeni Üye
BEN BIRAz aksam yurumesi yapiyim , ne zaman eskileri hatirlasam , acik havada dolasasim geliyor: ) Sende vefasiz ciktin mliks, oysa seni ne cok .... neyse. aksamin serinligi beni bekliyo. Yinede sen saga sola cok katilma: ) gelince okurum bak.

neden kıskanıyosun sen benı ya:):haha

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
artık sıze dıyecek cumle bulamıyorummm :haha:haha karnıma agrı gırdı gulmektenn

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
kısa donustu o cocugun ıslerı yogunmus en kısa zamanda galıyorum dıyodu

fewzi

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
işler yoğun icra işleri şajkaya gelmez birgün evinizin önünde biterim dikkat edin hahah çok zevk alıyorum bu işten yaa

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz