üstteki üyeyle ıssız bir adaya düşseniz napardınız??

rainbow

Özel Üye
oooooooo........:pıssızıda şölen yeri yaparıısss..yeterki bir arada olalımm..yawww....:cool::)

jojo

Yeni Üye
hehe:D buda bnm farkım işte:p mesutun o inanılmaz hayat hikayelerini geçirmekle gecerdi. bitmeyeceği için canım sıkılmazdı yaww:D

jojo

Yeni Üye
valla ya hep bir arada olmak ne müthiş olurdu;) ben varken sıkılmaz hatta kurtulmayı bile düşünmessınız dıe umardım;):p:D

rainbow

Özel Üye
jojo Sen öyle ummaya devam et canmmmm...:p:p
bende darbuka falan çalıyoruummm...:)ooohhhh adadan bizi kovmayalarda....:rolleyes::eek:

jojo

Yeni Üye
haha:D by sonkezle forrest gump filminin her anını her gün ölümsüzleştirirdik:p:D

Sonkez

Özel Üye
haha:D by sonkezle forrest gump filminin her anını her gün ölümsüzleştirirdik:p:D
hızlıca ben koşardım hızlıca ben masa tenisi oynardım :D:D sende kayıplara karısırdın adada sonra ben seni bulurdum iştem :D filmin sonunu hatırlamak bile istemiyorum ztn :mad::mad:

jojo

Yeni Üye
ooooo süper oldu bak şimdi rainbowum:D ben söylerdim mesutuda oynatırdık ortamızda:D:D hee by sonkesde forrest gump filmını nası ıslıyebılırız tekrar tekrar deme telaşesıne düşebilirdi muhtemelen:D:D

rainbow

Özel Üye
ooooo süper oldu bak şimdi rainbowum:D ben söylerdim mesutuda oynatırdık ortamızda:D:D hee by sonkesde forrest gump filmını nası ıslıyebılırız tekrar tekrar deme telaşesıne düşebilirdi muhtemelen:D:D

by_tr oyun biliyormu..bilmiyorsa çook güsel halay çekerriim..onada öğretiirim ...:p:pvaaayyyyyyyy....:D

jojo

Yeni Üye
hızlıca ben koşardım hızlıca ben masa tenisi oynardım :D:D sende kayıplara karısırdın adada sonra ben seni bulurdum iştem :D filmin sonunu hatırlamak bile istemiyorum ztn :mad::mad:
sorma sorma ağlatma bizi şimdi adada yaww:D hiç çekilmez olurum bi ağlarsam hehe:D durduramayabilrisin yalnız:p

Sonkez

Özel Üye
sorma sorma ağlatma bizi şimdi adada yaww:D hiç çekilmez olurum bi ağlarsam hehe:D durduramayabilrisin yalnız:p
niye durdurayım üzüm üzüme baka baka aglarmıs...denizin kıyısına oturur denizi göz yaşlarımızla süslerdik...:p:p ayh ne romantik bir adamım bende ya :p:D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,735
Son üye
Clamcaseptn