Yanaktan öpücüğe göz altı.....

bynefretimm

Yeni Üye
SAMSUN'da 17 yaşındaki F.S., kız arkadaşı 15 yaşındaki N.S.'yi, izinsiz olarak yanağından öptüğü iddiasıyla gözaltına alındı.

İlkadım İlçesi Ağabali Caddesi 100'üncü Yıl Bulvarı üzerinde bugün meydana gelen olayda, kadın kuaföründe çalışan N.S., kuşçu dükkanında çalışan arkadaşı F.S.'nin yanına geldi. N.S., arkadaşıyla bir süre sohbet ettikten sonra dükkandaki kuşlara bakmaya başladı. Bu sırada F.S., N.S.'yi yanağından öptü. N.S., izinsiz öpücük yüzünden arkadaşıyla tartıştıktan sonra iş yerinden ayrılıp polise giderek, F.S.'nin kendisini zorla öptüğünü söyleyip şikayetçi oldu.

Şikayetin ardından polis tarafından yakalanıp Çocuk Şube Müdürlüğü'ne teslim edilen F.S. ise suçlamayı kabul etmedi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Hazır-Cevap

Özel Üye
Şimdi genel olarak durum nedir bilmiyoruz,kabataslak durum buysa ilginç.Dediğin gibi altında başka sebepler vardır belkide bu da ??? tabii ...

sema@

Yeni Üye
:))) ALLahım ya:)))) yani öpmesi ni falan istemiyosun madem ne işin var dükkanda:)

E

_elmayra_

Misafir
çok komik ya:D
yüzünü yıkamamışsa test yapsınlar bulsunlar suçluyu:p

teşekkürler bu komık haber için:rolleyes:

bynefretimm

Yeni Üye
tabi ondan emin değiliz.ama bu kadar basit de olabilir.çok saçma insanlar var bu ülkede.;)
ya biraz düşünürsen bu tür olaylar çok oluyor ama duyulmuyor ben çok üzülüyorum aslında benım yaşım 21 ama ben hayatı az da olsa anlayanlardanım bu gidiş gidiş değil ama allah hayırlısını versin verirde zaten bunlar bize ders .....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz