Yaprak dökümü Finali..

• Konbuyu başlatan _elmayra_
  • Başlangıç tarihi
E

_elmayra_

Misafir
[[IZLE]2882703[/IZLE]

Milyonları Çarşamba akşamları televizyon karşısına toplayan efsane dizi Yaprak Dökümü müthiş finali ile bu akşam Kanal D ekranlarında olacak.

Milyonlarca kişinin merakla beklediği dizinin finali, dizinin izlenme oranlara yakışır cinsten.

Büyük gün!

Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden uyarlanan ‘Yaprak Dökümü’nde son buluşma. 174 bölümlük büyük serüven bu gece muhteşem bir finalle sona eriyor. ‘Bir babanın evlatlarına bırakacağı en değerli miras temiz bir isimdir, bu dün böyleydi, bugün de böyle olmalıdır” ilk sözüyle başlayan efsane dizide, bütün hayatı boyunca çocuklarına temiz bir isim bırakmak için çalışan Ali Rıza Bey’in ‘yaprak dökümü’ manzarasını izlememek için verdiği mücadele, yıllarca büyük kitleleri ekran başına kilitledi.

Senaryosunu Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu’nun yazdığı, Mesude Erarslan Tekin’in yönettiği ve Ay Yapım tarafından hayata geçirilen “Yaprak Dökümü” muhteşem finaliyle de unutulmayacak izler bırakacak.

Aşkaimtisal

Yeni Üye
bu akşam kesinlikle izleyeceğim bakalım nasıl bitirecekler... dizilerde herşeyi son bölüme bırakmalarına sinir oluyorum aslında..... neyse ki buakşam son kez izleyeceğim ve sonunda da bi oh çekerim heralde:haha

E

_elmayra_

Misafir
Bende başlarda keyifle izlerdim ama sonradan baydı.Finali merak ediyorum.Reşat Nurinin kitabındaki gibi Ayşe büyüyüp öğretmen olacak mı acaba:p Ekranın altında 15 sene sonra yazacak mı? Hepsi bu akşam:p

KatreiAsk

Özel Üye
bitsin de şu dizi kurtulalım yaa. izlesem olmuyo izlemesem hiç olmuyo :) arada kaldım yaniii

Aşkaimtisal

Yeni Üye
bu kadar basit ve bu kadar saçma bi son beklemiyordum açıkcası... yaprak dökümü gerçekten de döküldü yani... pöfff...

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Oğuzun kafası çok komik duruyodu sarıp sarmalamışlar powerpuff girls'deki mojo jojo ya benzemiş:p
5 sezondur tam olarak izlememişimdir bu diziyi son bölümüne biraz baktım çekirdekle ii gitti gibi oldu sonra geleneğimi bozmadım. ii ki bozmamış kapamışım ozman:)

Hazır-Cevap

Özel Üye
İlk başladığı zaman izlerdim son zamanlarda izlemedim.Finali merak ediyordum sonuna doğru sulugöz ben yine dayanamadım.Aşk-ı Memnu sonunda da ağlamıştım.Ne ağlak birisiyim bende yaaa............

Aşkaimtisal

Yeni Üye
ben gülmekten kırıldım açıkcası bu ne komik bi son oldu çok vasattı, hele o ölüm sahnesi...:)) yazık yani 5 yıllık bi dizinin finaline hiç yakışmadı.....
neyse bitti çok şükür...

E

_elmayra_

Misafir
Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa 2 tam 1 öğrenci Bileti Alıp 3+1 kişimim seyehat ettiler :)))
Doğru hatırlıyorsun.Bir de biletçi Aşkı memnuda'ki matmazeldi iyi mi:p Böyle tanıdık yüzlerin biletçi,simitçi,şarapçı,büfeci..:p bla bla bla olması komik geliyor bana:))Ben satsaysım bileti daha inandırıcı olurdu:p en azından halktan biriyim:)ahahhaha

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem