Yardım edermisiniz?

mesale

Yeni Üye
cevap değil yardıma ihtiyacımvar.bu sitenin acemisiyim 10 dk önce üye oldum.hangi yerden soru sorulur buraya. muhasebeyle başım dertte.çalışıyorum ama şu mali tabloların mantığını pek kavrayamdım.bende mi sorun var yoksa bu ders tek çalışılmaz mı illa birine mi i,htiyaç var.sınava yaklaşık 3 hafta var hadi hayırlısı.

Crazy

Yeni Üye
Merhaba

cevap değil yardıma ihtiyacımvar.bu sitenin acemisiyim 10 dk önce üye oldum.hangi yerden soru sorulur buraya. muhasebeyle başım dertte.çalışıyorum ama şu mali tabloların mantığını pek kavrayamdım.bende mi sorun var yoksa bu ders tek çalışılmaz mı illa birine mi i,htiyaç var.sınava yaklaşık 3 hafta var hadi hayırlısı.

Merhaba aramıza hoş geldiniz. Muhasebe branş derslerinden biridir. Muhasebe de mantık aranmaz mantığını anlamaya çalışırsanız işiniz zor kuralı o öğreneceksiniz ve bunun içinde yardım almanız lazım. Muhasebeci bir tanıdığınız varsa ondan yardım isteyebilirsiniz ve ayrıca yardımcı kitap ve soru bankasının size yardımı olur. Ama sınava çok az bir zaman kaldı.

S

SLendeR

Misafir
yardım istiyorum

merhaba, ben bir şey öğrenmek istiyorum şuan makina mühendisliği bölümünde okuyorum ama bitirip mezun alamayacağım 6. yılımdayım ve açık öğretime girmek istiyorumm bunun için kulaktan dolma öğrendiğim bişey var. örgün okurken birde açık öğretim okuyabilirim bunun için össye mi gireceğim yoksa girmeden başvuru yeterlimi? başvuruları nezaman? birde açık öğretim askerlik tecili yapıyormu? yardımcı olursanız çok sevinirim. Açık öğretim büroları telefonlarına hiç cevap vermiyor zira.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhaba, ben bir şey öğrenmek istiyorum şuan makina mühendisliği bölümünde okuyorum ama bitirip mezun alamayacağım 6. yılımdayım ve açık öğretime girmek istiyorumm bunun için kulaktan dolma öğrendiğim bişey var. örgün okurken birde açık öğretim okuyabilirim bunun için össye mi gireceğim yoksa girmeden başvuru yeterlimi? başvuruları nezaman? birde açık öğretim askerlik tecili yapıyormu? yardımcı olursanız çok sevinirim. Açık öğretim büroları telefonlarına hiç cevap vermiyor zira.

Sınava girmeden ikinci üniversite olarak bölümünün dışında bir bölüm olması şatıyla lisans ve önlisans programlarına kayıt yaptırabilirsin ;

Kayıtlar eylül ayı içinde başlar.. kesin tarih henüz belli değil. üniversite tarafından açıklanacak.

Başvuru için önce başvuru kaydı tarihi açıklanacak henüz açıklanmadı. Eylül ayı içinde açıklanır. Danışman arkadaşımız bu bilgileri sürekli takip halinde. Herhangi bir değişiklikte size haber verebiliriz. Başvuru tarihleri açıklandığında internetten başvurunu yapacaksın.
Daha sonra başvurunun kabuluyle ilgili evraklar adresine gönderilir. Gönderilen evraklarda istenilen bilgiler ve kayıt ücreti konusunda bilgiler olacaktır. Ama genel olarak istedikleri belgeler ;

12 Adet vesikalık resim
İkametgah ilmuhaberi
Nüfus Cüzdan sureti
Okuduğun okuldan öğrenim durumunu gösteren onaylı bir belge
Ve Vakıfbank dan TC kimlik numaranla yatırdığın harcın banka dekontu
istenilen evraklardır.

Bu belgelerle bulunduğun semtteki açıköğretim bürosundan kaydını tamamlıyabilirsin.

A

aylin bolaç

Misafir
arkadaşlar ben açıköğretim kamu yönetiminde okuyorum 3. senem acaba okul bize staj alabilmemiz içim yardım edebilirmi zorunlu staj yok ama isteyen kişilere ayarlıyabiliyorlarmı yardımcı olursanız sevinirim

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar ben açıköğretim kamu yönetiminde okuyorum 3. senem acaba okul bize staj alabilmemiz içim yardım edebilirmi zorunlu staj yok ama isteyen kişilere ayarlıyabiliyorlarmı yardımcı olursanız sevinirim
Okulun böyle bir uygulaması yok maalesef.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz