yardım

sdaa

Yeni Üye
Bölüm:
Okul Öncesi Öğretmenliği
A.Ö. Okul öncesi öğretmenliği (kredili bölüm) 1.sınıfta okuyorum. güz dönemi kayıt yenileme tarihleri ne zaman ve bu dönem üstten ders seçebiliyor muyum?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
A.Ö. Okul öncesi öğretmenliği (kredili bölüm) 1.sınıfta okuyorum. güz dönemi kayıt yenileme tarihleri ne zaman ve bu dönem üstten ders seçebiliyor muyum?
Merhaba 17 - 2 7 ekim tarihleri içerisinde kayıt yenileme yapıyorsunuz. Bankaya harç ücretini yatırmadan önce internet üzerinden ders seçim yapabiliyorsunuz.
Güz Döneminde kayıt yeniletecek öğrencilere ders atamaları 30 ECTS krediyi geçmeyecek şekilde Fakülte tarafından yapılmıştır. Öğrenciler Fakülte tarafından atanan dersleri tekrar ettiği dersler hariç eksiltebilir veya toplam 45 ECTS krediyi geçmeyecek şekilde üst yarıyıldan ders ekleyebilir. Ders ekle-sil işlemi yapacak öğrenciler http://kayit.anadolu.edu.tr adresinden “Kayıt Yenileme” bağlantısını tıklayarak gelen sayfadan TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapacaklardır. Öğrenciler, bankaya ödeme yapmadığı sürece ders ekle-sil işlemi yapabilirler. Bankaya ödeme yapıldıktan sonra ders ekle-sil işlemi yapılması mümkün olmamaktadır. Fakülte tarafından atanan dersleri kabul eden öğrenciler ders ekle-sil işlemi yapmayabilirler.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem