yarın öleceğinizi bilseydiniz bugün ne yapardınız?

imqossibLe

Yeni Üye
%100 kesınse içimde bırıktırdıgım her seyı ıtıraf eder
ucakla tek bı yer var aklımda oraya gıderdım hava lımanı varmı bılmıom ma olsun :D:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
uyku hapı alır yatardım herşeyin uykudayken olup bitmesi daha ii bence çok korkuyorum çooooook:(
bu kadarda korkmayın be dostum ölüm hayatın gerçeği. ben yarın öleceğimi bilsem bugünümü babamla geçirirdim ibadet noktasında o günde kadar bişey yapmadıysam gene bişey yapmazdım son pişmanlık fayda etmez misali:)he bide vasiyetimi yazardım kedenim sarı lacivert olsun isterdim ayrıca mezar taşıma bir zamanlar ankaragüçlü idi yazılmasını isterdim:)

graal89

♥ Ankaragücü ♥
işte bu düşüncede ii değil ya yakın yıllarda yaşamam derken bu kadarda karamsar olmamak gerek dostum ya:)

xpeople

Yeni Üye
Önce müdürüme sonra şefime bir yumruk atardım,:mad::mad:Sonrada abdest alır sabaha kadar namaz kılar tövbe estağfir çekerdim,:)Sabaha kalmadanda ölür giderdim heralde..:D:eek:

graal89

♥ Ankaragücü ♥
vay be ben ölsem patronla beraber ölürdüm bizimde 4-5 aydır aylıklar düzgün verlmiyoda ben patronu severim he:)

blue_eye

Yeni Üye
bu kadarda korkmayın be dostum ölüm hayatın gerçeği. ben yarın öleceğimi bilsem bugünümü babamla geçirirdim ibadet noktasında o günde kadar bişey yapmadıysam gene bişey yapmazdım son pişmanlık fayda etmez misali:)he bide vasiyetimi yazardım kedenim sarı lacivert olsun isterdim ayrıca mezar taşıma bir zamanlar ankaragüçlü idi yazılmasını isterdim:)
vahhh.onurum ankaragücü için büyük kayıp olurdu:D

graal89

♥ Ankaragücü ♥
bencede büyük kayıp olur ama ankaragücünü benim gibi seven binlerce insan var:)

?

.............................

Misafir
sende hep ağlıyon be ayşe.....

daha öncedende belirttiğim gibi tüm bankalardan en üst limitte kredi çeker harcardım kılık değil mi ... :D

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,733
Son üye
Sightmrg