Yeni Üye, Yeni Kayıt

bektasoglu

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
Merhaba Arkadaşlar;
Ben 2005 aöf girişliyim. Bu sene aftan yararlanarak yeni kayıt yaptırdım. Halen 1. sınıftayım. Ama bu sefer okuyup bitirmem lazım. Bitirmekte istiyorum. Ama neler yapmam gerekir, nasıl çalışmam gerekir, nasıl bir yol izlemem gerekir. Tecrübeli arkadaşlardan bu konuda yardım istiyorum. Bursa'da ikamet ediyorum ve Bursa'da bildiğiniz en iyi diyebileceğimiz hangi kursa gidebilirim. Bunun dışında neler yapmam lazım, almam gerekirse hangi setleri almam lazım bunları öğrenmek istiyorum. Ayrıca kurs konusunda saat zaman çok fazla farketmez. Kendi işim var onun için saat ve zaman önemli değil. Son sorumda şu: Benim 3 veya 4 dersim kalmıştı. Benim vermiş olduğum derslerden yine sorumlumuyum? İlginize ve yardımınıza şimdiden teşekkür ederim.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba Arkadaşlar;
Ben 2005 aöf girişliyim. Bu sene aftan yararlanarak yeni kayıt yaptırdım. Halen 1. sınıftayım. Ama bu sefer okuyup bitirmem lazım. Bitirmekte istiyorum. Ama neler yapmam gerekir, nasıl çalışmam gerekir, nasıl bir yol izlemem gerekir. Tecrübeli arkadaşlardan bu konuda yardım istiyorum. Bursa'da ikamet ediyorum ve Bursa'da bildiğiniz en iyi diyebileceğimiz hangi kursa gidebilirim. Bunun dışında neler yapmam lazım, almam gerekirse hangi setleri almam lazım bunları öğrenmek istiyorum. Ayrıca kurs konusunda saat zaman çok fazla farketmez. Kendi işim var onun için saat ve zaman önemli değil. Son sorumda şu: Benim 3 veya 4 dersim kalmıştı. Benim vermiş olduğum derslerden yine sorumlumuyum? İlginize ve yardımınıza şimdiden teşekkür ederim.
Aöf Dvd Görüntülü Eğitim Seti - Açıköğretim Eğitim Seti - Aöf dvd setleri dakieğitim dvd lerine bir göz atmanı tavsiye ediyorum.Onlarla mezun olan bir sürü insan olduğunu biliyorum. Vermiş olduğun derslerden sorumlu değilsin. Sadece kaldığın derslerden sorumlu olacaksın.

bektasoglu

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
Teşekkür ederim. Bunun dışında sizce dvd setleri mi yoksa aöf dershaneleri mi? Bursa'da kursa giden arkadaş varsa hangisine gitti? Hangisini tavsiye der?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,736
Son üye
DonNem