2008-2009 Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Harçları - Açıköğretim Harçları

zelihaA

Yeni Üye
2. taksidi 27 şubattan sonra yatırmamın herhangi bir sakıncası var mı? aylık faiz ekleniyormuş üstüne sanırım.aylık faiz miktarı ne kadar bir fikriniz var mı? bir de bu 2. taksidi en son ne zamana kadar yatırmalıyım? yani sınavlardan sonra yatırsam olur mu:)?
sınavdan sonra yatırsanda sorun olmaz aylık faizin 2 tl die duydum ben çok fazla değil dert etme arkadaşım:p

12345

Yeni Üye
2. teksit ödemesi son bugünmüş ilk defa atladım

neyse bu sene son Allahtan :mad:

pazartesi faiziyle yatırsak sorun olmuyomuş sanırım :eek:

aynurr

Yeni Üye
merhaba. ben bişey öğrenmek istiyorum harç parasının 2, taksidini 24 subat günü bankaya yatırdım.Bana bankadan verilen dekontu acıköğretim bürosuna vermeye gerek yok dediler paranın yatıp yatmadıgını acıköğretimin internet sitesinden öğreneilirsin dediler 2 gün sonra.İnternet sitesine ulaşamıyorum acılmıyo paranın yatıp yatmadıgını nerden öğrenebilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim.

Linsey

Özel Üye
merhaba. ben bişey öğrenmek istiyorum harç parasının 2, taksidini 24 subat günü bankaya yatırdım.Bana bankadan verilen dekontu acıköğretim bürosuna vermeye gerek yok dediler paranın yatıp yatmadıgını acıköğretimin internet sitesinden öğreneilirsin dediler 2 gün sonra.İnternet sitesine ulaşamıyorum acılmıyo paranın yatıp yatmadıgını nerden öğrenebilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim.

Merhaba ,
https://aofburo.anadolu.edu.tr/job1.htm burdan bakabilirsiniz;)

GÜZ

Yeni Üye
selam arkadaşlar bi sorum olucaktı;

2.harçları son ödeme tarihinde ödemediğimizde en son hangi tarihe kadar faizli ödeme yapabiliyoruz??

en kısa zamanda yardımcı olursanız sevinirm ..

şimdiden teşekkürler..

zelihaA

Yeni Üye
onun belli bir tarihi olduğunu zannnetmiyorum bir üst sınıfa geçtiğinde kayıt yaptırıken mecbur ödemen gerek bunu, en son tarih odur ödemezsen diğerinin kaydını yapmazlar heralde ;)

MatmazeL

Özel Üye
onun belli bir tarihi olduğunu zannnetmiyorum bir üst sınıfa geçtiğinde kayıt yaptırıken mecbur ödemen gerek bunu, en son tarih odur ödemezsen diğerinin kaydını yapmazlar heralde ;)
Zeliha sana teşekkür ederim bizimlede paylaştıgın elınden geldıgınce yardımcı oldugun için arkadaşlara..:)

A

aşık çocuk

Misafir
sınavdan sonra yatırsanda sorun olmaz aylık faizin 2 tl die duydum ben çok fazla değil dert etme arkadaşım:p
ark korkmana gerek yok bende yatırmadım 2.taksiti ama benim diploma almam için bu sene yatırmam şart sen kaçıncı sınıfsın bilmiyom ama son değilsen diğer yıla kadar yatırabilirsin aylıkta %3 fais biniyomuş ben aradım sordum aöf bürosunu bi sorun olmas diyolar..

GÜZ

Yeni Üye
teşekkürler arkadaşlar ben son sınıfım sanırım mezuniyete kadar hakkım var öyleyse:rolleyes: :)

meva_b

Yeni Üye
Merhaba
Bende yeniyim ve 2. taksit tarihini kaçırdığımı burda şimdi öğrendim.İşletme 1.sınıf öğrencisiyim.Ben şimdi ne yapacağım.Gereken tutarda farklı bir tutarmı ödeyeceğim.Cezalı falan mı oluyorum acaba?

zelihaA

Yeni Üye
Merhaba
Bende yeniyim ve 2. taksit tarihini kaçırdığımı burda şimdi öğrendim.İşletme 1.sınıf öğrencisiyim.Ben şimdi ne yapacağım.Gereken tutarda farklı bir tutarmı ödeyeceğim.Cezalı falan mı oluyorum acaba?
sadece faiziyle ödersin çok fazla faiz olmamışır arkadaşım;)

BALIM

Yeni Üye
ben taksidi gününde ödedim geçmemişti ama 180 tl ödemek yerine 220 tl ödedim bunda bi problem var mıdır acaba

abdullahxx

Yeni Üye
Slm ben açıköğretim 1.ci sınıftayım galiba kalacağım ve ikinci taksiti hala ödemedim ne yapmam lazım,
teşekkürler...:(

an.gel

Yeni Üye
arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim.ben bu sene yeniyim.2 yıllık insan kaynakları programını seçtim ama nereye baktıysam hepsi farklı harç ücreti yazıyor.kesin bilgiye ulaşmak isteiyorum.şimdiden tşkler.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,731
Son üye
Linksysfvy