2010 - 2011 Açıköğretim Aöf Harç Ücretleri - Kayıt Yenileme Harçları - açık öğretim harçları -

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim - İşletme - İktisat Fakülteleri ve Önlisans Sölümleri 2010-2011 Eğitim Dönemi Öğretim Gideri ve Cari Hizmet Öğrenci Katkı Payı tutarları Aşağıda Belirtilmiştir. ( 2010-2011 Açıköğretim harç miktarları aşağıda belirtilmiştir arkadaşlar. Kayıt tarihleri içerisinde açıköğretim harç miktarlarınızı ödemeyi unutmayın. Harçlarınızı ödedikten sonra internetten kaydınızı kontrol ediniz. )

Açıköğretim 2010-2011 Yeni Kayıt Harç Miktarlarını Bilgisayarınıza İndiremek İçin TIKLAYIN

Açıköğretim 2010-2011 İkinci Ünivrsite Harç Miktarlarını Bilgisayarınıza İndiremek İçinTIKLAYIN

Kayıt Yenileme Harcı Ne Kadar?

Sınıf geçenler normal harcı yatıracaklar. (Genel bölümler için 247.5TL) Sınıf tekrarı yapanlar normal harcın bir miktar altın harç ödüyor.

aftik

Yeni Üye
arkadaşlar benim bir sorunum var. Katkı kredisine başvurdum. Ama ilk taksidi yatırdım. Geri iade söz konusu olmaz değil mi? 2. taksitte ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

chemical

Yeni Üye
peki 1. taksidi en son yatırma tarihi nedir ark.lar,kayıt yenileme tarihini kaçırmak istemiyorum.postadan herhengi bbir bildirim de gelmedi,harcınızı yatırın diye ama..:((

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
Çokmuş ama yapcak bişi yok :) İndirimli pasolardan vs nasıl yararlancaz yoksa dimi :)

sarıöz

Yeni Üye
indirimli paso mu antalyada yaşıyorum burda sadece akdeniz üniv. pasoları geçerli paso hiç işime yaramıyor kitap parası alıyolar o da boş yüzünü bile açmıyorum hemen yardımcı kitap alıyorum açıkçası sadece sınav ve gönderdikleri evraklar için para ödüyorum o kadar o da 247 tl mi bence de çooookkk

ayberk228

Yeni Üye
Bölüm:
Halkla İlişkiler
hmm geçerli olması lazım normalde. Bende eskişehirdeyim burda herşeye geçer.parada normal örgünlere göre çok ama napalım

eci07

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
1. taksit 322 tl hatta 50 kuruşu da var bu ney ya resmen soygun!...

Efsunnn

Yeni Üye
1. taksit 322 tl hatta 50 kuruşu da var bu ney ya resmen soygun!...
aynen... bende okulönc. 3. sınıfım 322 az düz hesap 500 olsaymış :haydar çok pahalı bu harçlar yaa sonuçta bi sınavlarına giriyoruz onada kendimiz evde çalışıp hazırlanıyoruz ünv.ye gidip eğitimde almıyoruz bu ne biçim bişeydir :haydar

in trouble

Yeni Üye
Ben işletme 1.sınıf öğrencisiydim kaldım 1 sene şimdi kayıt yenileme zamanı geldi kayıt için bankaya ne kadar yatırıcam bide bankaya yatırdıktan sonra başka bir işlem gerekiyormu yoksa sade para yatırmak yetiyormu ?

eebru

Özel Üye

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara