2011 - 2012 Açıköğretim Aöf Harç Ücretleri

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
D - 2011-2012 Eğitim Döneminde, 1- Dikey Geçiş, 2- 2011 ÖSYS Ek Yerleştirme, 3- İkinci Üniversite, 4- Lisans Öğrenimine Hazırlık Programından 3. Sınıfa Kayıt, 5- Lisans Tamamlama, 6- Okulöncesi Öğretmenliği Lisans Tamamlama kayıtlarının geçtiğimiz yıllardaki tecrübelerimize dayanarak 24 Ekim - 25 Kasım Tarihleri Arasında Yapılacağını Tahmin Ediyoruz.

cumulus

Yeni Üye
Bölüm:
Felsefe
2. üniversite olarak okununca harç ücretleri ne kadar farklılık gösteriyor acaba :S

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Adaletin harç ücreti 250lt civarı ilk taksit + 250 tl civarı ikinci taksittir. İkinci üniversite ile normal arasından fak yoktur.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
2. üniversite ile normal açıköğretim arasında fark yok, belki siz ikinci öğretimle karıştırıyor olabilirsiniz. Çünkü ikinvi ünv demek ben birinde okuyorum yada mezunum aynı anda ikincisini sınavsız olarak okumak istiyorum demek. Şartlar aynı dersler aynı kitaplar aynı değişen bir şey yok u yüzden maliyette değişmemeli.

SNTKE

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
merhaba ben 3.sınıf işletme okuyorum gecen dönemin(2010-2011) 1.taksiti yatırdım 2.taksitini ödemedim bütlere kalmıştım yüksek ihtimal 4.sınıfa geçtim..sorum şu olucak, bu geçen dönem kalan taksiti yatırmadan 4.sınıf ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirmiyim yani 1.taksiti ödeyip de 3. sınıfın kalan taksitini daha sonra ödesem olurmu? şimdiden tşk ederim..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Aynı anda hem geçen dönemden kalan 2. taksidi hemde kayıt yenileme ücretini ödeyebiirsiniz. Sonra ödemek olmaz. kalan borç ödenmeden kayıt yeniletemezsiniz.

sistemloji

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
Merhaba Ben Faruk,
Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı bölmünü kazandım. bu bölüme kayıtlar nezaman ve kayıt ücretleri nekadar bilgisi olan varmı acaba. Bu konda yardımcı olmanızı bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.

Canisi

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyal Hizmetler
Merhaba hocam,

Benim bir sorum olacaktı size şimdi ben geçen sene A.ö.f sosyal hizmetler bölümüne kayıt oldum. Sanırım bu sene 3-4 dersten kalıyorum. Bu sene harç ücretini hem 1.sınıf hemde 2.sınıf için mi yatıracağım? Birde 1.sınıf için ne kadar 2.sınıf için ne kadar yatırmam gerekiyor?

Şimdiden teşekkür ederim..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba hocam,

Benim bir sorum olacaktı size şimdi ben geçen sene A.ö.f sosyal hizmetler bölümüne kayıt oldum. Sanırım bu sene 3-4 dersten kalıyorum. Bu sene harç ücretini hem 1.sınıf hemde 2.sınıf için mi yatıracağım? Birde 1.sınıf için ne kadar 2.sınıf için ne kadar yatırmam gerekiyor?

Şimdiden teşekkür ederim..

Şimdi eğer 1. sınıfın 3-4 dersinden klalıyorsanız bu yıl 1.sınıfı kaldığınız derslerini göreceksiniz sadece. Yok 2.sınıftayım zaten okulu 1 yıl uzattım diyorsanız eğer yine sadece kaldığını dersleri göreceksiniz. harçlarda 220tl civarı bir rakam ödeyeceksiniz. 2 sınıfın birden harcını ödemeyeceksiniz.

sistemloji

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
bilgi

Merhaba Ben Faruk,
Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı bölmünü kazandım. bu bölüme kayıtlar nezaman ve kayıt ücretleri nekadar bilgisi olan varmı acaba. Bu konda yardımcı olmanızı bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.

tonight

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Merhaba...Ben 2008 de ilk kayıt işlemlerimi (harç dahil) yapıp hiçbir sınava girmedim.Geçenlerde AÖF bürosuna gittiğimde kayıtımın dondurulduğunu, kayıt ücretini yatırıp devam edebileceğimi söylediler.Şimdi benim nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olabilirmisiniz.
her hangi bir evrak gereklimi ?
harç ücretimin (işletme) tamamı ne kadar olacak ?

Teşekkürler...

tonight

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Merhaba...Ben 2008 de ilk kayıt işlemlerimi (harç dahil) yapıp hiçbir sınava girmedim.Geçenlerde AÖF bürosuna gittiğimde kayıtımın dondurulduğunu, kayıt ücretini yatırıp devam edebileceğimi söylediler.Şimdi benim nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olabilirmisiniz.

Teşekkürler...

Vay arkadaş yaaa kayıt tarihleri gelecek bir cevap yazan yok Allah rızası için.... :eek

demhan

Yeni Üye
Hocam ben marmara işletme kazandım;fakat hayalım hukuk okumak.Kaydımı yaptırdım ve bugün bir arkadaş eğer istersen 2ci üniversite olarak Adalet okuyabilirsin dedi.Benim açık öğretim adalet okuma gibi bir şansım var mı?Varsa harç olarak önceki sorulara verdiğiniz cevaptaki gibi 250+250 şeklinde iki taksit olarak mı ödeme yapmam gerekiyor?

claxs

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
[h=6]Merhaba bn ilk seneyi 2 yıllık meslek yüksek okulunda bitirdim ama geçemedim bu sene üniversiteyi bırakıp açıkögretime geçmeyi düşünüyorum ygs ye girmedim açıkögretime geçiş yapabiliyomuyum[/h]

omuraksoy

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Merhabalar, aklımı günlerdir meşgul ediyor açıköğretim kayıt olayı. Bürolara da ulaşmak mümkün değil gibi.

Öncelikle halihazır da gazi üni. lisans öğrencisiyim. büroyla o zaman görüştüğümde 'ikinci üniversite kapsamında kayıt olursanız harç paranız artar' demişti. Bende ygs'den barajı geçip işletme yönetimini tercih ettim. Şimdi ben 26 eylülden itibaren mi kayıt yaptıracağım yoksa başladımı. Ve yatıracağım tutar ne olacak. Alakasız bir soru ama işletme yönetiminin kpss nitelik kodunu öğrenemedim henüz işim olmadığından bileniniz var ise lütfen söyleyiniz. Teşekkür ederim.

ayhang

Yeni Üye
Bölüm:
MEZUN
Merhaba, benim de bir sorum olacak. 2 yıllık Muhasebe Programı mezunuyum. Açıköğretime 3. sınıftan devam etmek üzere kayıt yaptıracağım. Kayıt tarihleri 31 Ekim - 25 Kasım tarihleri arasında olacağı söylendi. Fakat tabloda program karşısında "Kayıtları 26 Eylül - 14 Ekim Tarihleri Arasında Yapılacaktır." yazıyor. Harç ücretleri 247.5tl + 247.5tl mi? Bu konuda ve program kayıt hakkında kesin bir bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme

Teşekkürler...
Merhaba İşletme bölümü için Kayıt yenileme işlemleri 28 Kasım - 23 Aralık 2011 Tarihleri Arasında Yapılacaktır. harçları 250tl kayıt yenileme tarihleri içinde, 250 tl Şubat ayının sonuna kadar yatırılacaktır.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara