2019 - 2020 Bahar Dönemi Arasınavları Online Yapılacak

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Anadolu Üniversitesi 2019 - 2020 öğretim yılı bahar dönemi arasınavları için öğrencilerin beklediği duyuruyu sonunda yaptı. Anadolu Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan ÇOMAKLI bahar dönemi arasınavları ile ilgili duyurunun 30 Mart Pazartesi saat 14:00'da yapılacağını duyurmuştu ve beklenen açıklama geldi.

Aynı saatlerde Atatürk Üniversitesi açıköğretim fakültesi öğrencileri için 2019 - 2020 bahar dönemi arasınavlarını online olarak yapacağını duyurdu.

Anadolu Üniversitesi rektörü yaptığı canlı yayında 2019 - 2020 öğretim yılı bahar dönemi arasınavlarının 18 Nisan - 20 Mayıs tarihleri arasında online olarak yapacağını açıkladı.

Canlı yayından başlıklar.

• Açıköğretim sınavları internet tabanlı (online olarak) ilk defa kişiye özgü yapılacak. Onbinlerce soru havuzundan seçilecek sorular ile her kitapçık kişiye özgü olacak.
  • Öğrenciler istedikleri gün ve saatte ( 18 Nisan - 20 Mayıs tarihleri arasında) online sınav olabilecek.
  • Sınav süresi 30 dakika olacak. Soruyu gören öğrenci soruyu çözmeden çıkamayacak. Gerekli tüm önlenler alınıyor.
  • İnternet tabanlı tüm ortamlarda (Bilgisayar, Telefon, Televizyon vs) sınava girebilecek.
  • İnternet bağlantısı olmayan öğrenciler için ilde aof büroları tarafından belirlenecek sağlık yönünden özel hazırlanmış yerlerde yüz yüze olarak gerçekleştirilecek
KAynak: Açıköğretim

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ