2020 Bahar Dönemi Yüksek Lisans Sonuçları AÇıklandı

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Anadolu Üniversitesinin 28 şubat tarihine kadar başvuruları kabul ettiği açıköğretim öğrencilerinin de başvuru yapabildiği uzaktan eğitim yüksek lisans başvuru sonuçları açıklandı.

Uzaktan eğitim programlarının tamamı için bölüm bölüm sonuçları aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz. Başvuru sonucu olumlu olanlar 7 şubat tarihine kadar kayıt olabilirler.

Yüksek lisans programlarının ücretli olduğunu hatırlatıp ücret ve kayıt aşamaları için aşağıda yazan adımları inceleyebilirsiniz.

Yüksek Lisans Başvuru Sonuçları için tıklayınız.
UZAKTAN ÖĞRETİM TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI İÇİN YENİ KAYIT ADIMLARI

Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü programlarına kayıt yaptıracak öğrenciler anasis.anadolu.edu.tr adresinde sayfanın en altında yer alan “Online Ödeme” linkinden ödemelerini yapabilirler. Ayrıca Ziraat Bankası şubeleri ve bankomatlardan T.C. kimlik numarası ile ödeme yapılabilir.

Yeni kayıt yaptıracak öğrenciler 5 ders için 1800 TL ödeyeceklerdir.

Ödeme yapıldıktan sonra, Eskişehir’de Sosyal Bilimler Enstitüsüne, Eskişehir dışında ise AÖF bürosuna aşağıda belirtilen evraklar ile başvurulur.
1. Banko Dekontu (Online Ödeme Çıktısı)
2. Transkript belgenizin aslı ya da onaylı örneği
3. Diplomanızın aslı ya da onaylı örneği
4. Diploma Denklik/Okul Tanınma Belgesi (Yurt Dışı Üniversitelerden Mezun olanlar için)
5. Nüfus Cüzdan fotokopisi
6. 4 Adet fotoğraf
7. Askerlik Durum Belgesi (Erkek Öğrenciler için)
8. TÖMER ya da Türkçe Yeterlik Sınav Sonucu (Yabancı Uyruklu Öğrenciler için)

Alınan evraklar ilgili görevli tarafından sisteme yüklenir ve kayıt onayı beklenir. Kayıt onayından sonra öğrenciye kullanıcı kodu ve şifresi verilir.

Öğrenci kullanıcı kodu ve şifresi ile ogr.anadolu.edu.tr adresine girerek öğrenci bilgi formunu doldurulup çıktısını alarak görevliye teslim eder.

Kayıt işleminiz sona ermiştir.
Ders seçim işlemleri 03- 07 Şubat 2020 tarihleri arasında olup kullanıcı kodu ve şifrenizle Anadolu Üniversitesi için https://anasis.anadolu.edu.tr/ adresinde yer alan “Kayıt Yenileme” sayfalarından yapmanız ve kayıt onayı almanız gerekmektedir.

Ders kaydı yapıp onay almayan öğrenciler kayıt yaptırmamış kabul edilecektir.

Kaynak: https://www.aof.com.tr/uzaktan-egitim-yuksek-lisans-basvuru-sonuclari-aciklandi.html

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara