2020 Yılı Açıköğretim Yaz Okulu Açılacak

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Anadolu Üniversitesi pandemi nedeniyle yaz okulunu kapatmış ve yerine üç ders sınavını getirmişti. (İlgili duyuru için tıklayınız.) Öğrencilerden yoğun şekilde yaz okulu talebi gelmesi ile 8 Temmuz günü yönetim toplantı ve karara vardı. Varılan karardan yaz okulunun açılacağı yönünde oldu. Maalesef ki bu sefer de üç ders sınavı kaldırıldı.
İlgili duyuruyu sizlerle paylaşalım.
İlgili duyuru:
Sevgili Açıköğretim Sistemi Öğrencileri,
Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Fuat Erdal, öğrencilerimizden gelen yoğun talep üzerine, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri’nde “Yaz Okulu” yerine “Üç Ders Sınavı” uygulanması yönünde alınan kararı yeniden değerlendirmek üzere, Üniversite Yönetim Kurulu’nu acil gündem ile toplantıya çağırmıştır.
Bu doğrultuda 08.07.2020 tarihinde toplanan Üniversite Yönetim Kurulu, “Yaz Okulu” açılmasına karar vermiştir. “Yaz Okulu” sınavları Eylül ayında, pandemi şartlarının elvermesi hâlinde yüz yüze, aksi takdirde çevrimiçi olarak yapılacaktır.
“Yaz Okulu” başvuru takvimi Üniversitemiz web sitesi üzerinden duyurulacaktır.
Tüm öğrencilerimize sağlıklı günler ve sınavlarında başarılar dileriz.
aof yaz okulu.jpg

Kaynak: Aof Yaz Okulu

S

SADIK

Misafir
Anadolu Üniversitesi pandemi nedeniyle yaz okulunu kapatmış ve yerine üç ders sınavını getirmişti. (İlgili duyuru için tıklayınız.) Öğrencilerden yoğun şekilde yaz okulu talebi gelmesi ile 8 Temmuz günü yönetim toplantı ve karara vardı. Varılan karardan yaz okulunun açılacağı yönünde oldu. Maalesef ki bu sefer de üç ders sınavı kaldırıldı.
İlgili duyuru:

Ekli dosyayı görüntüle 549

S

SADIK

Misafir
İlgili duyuru:

S

SADIK

Misafir
AÖF ÜC DERS SINAVI HAKKIMIZ.BİZLERİ MAGDUR ETMEYE HAKKIINIZ YOK .YAZ OKULU SINAVINA GİRMİCEM SİZLERİN YAPTIGINIZ ADALETSİZLİK TİR.KENDİ KAFANIZA GÖRE HER YIL KURALLARI DEGİŞTİRMEKTEN BIKMADINIZMI YETER ARTIK .BİZLERİN HAYATLARINI KARARTMAK İÇİN ELİNİZDEN GELENİ YAPIYORSUNUZ. 3 DERS SINAVI YAPILACAK DİYE İLANI RESMİ SİTEDEN PAYLASAŞAN SİZLERSİNİZ BÜYÜK TEPKİ GELDİ DİYE İLANI 3 GÜN İÇNDE KALDIRIP YAZ OKULUNA AÇANDA SİZLERSİNİZ .SİZE ÜC DERS SINAVI KALDIRILSIN DENMEDI YAZ OKULUDA SINAV TAKVİMİNE DAHİL EDİLSİN DENDİ .YAPTIGINIZ BU HATADAN DÖNÜN BİZLERİ MAGDUR ETMEYE HAKKINIZ YOK .MADEMKİ YAZ OKULUNA BUYUK TEPKİ GELDİ SİMDEDİDE 3 DERS İÇİN TEPKİ BUYUK NEDEN KILINIZI KIPIRDATMIKYORSUNUZ...AÖF YÖNETİMİ .OKULDAN ATACAGINIZIDA BİLSEM . SİZLERİ DERHAL İSTİFAYA DAVET EDİYORUZ . 24 saatte yaz okulu kararı alan senato sizleride bir an önce İSTİFA ETMEYE DAVET EDİYORUZ.YAPTIGINIZ HATANIN BEDELİNİ BİZLER ÖDEMEK ZORUNDA DEGİLİZ.BİR MİLLET VEKİLİ MECLİSE BİLDİRGE VERDİ DİYE 24 SAATE KARAR DEGİŞTİRLİMEZ BURADAN HERKEZE SESLENİYORUM BU KARARIN ALINMASINDA UFACIK DAHİ DESTEGİ OLAN KİM VARSA HEPİNİZN ALLAH BELASINI VERSİN..SİZLERİN ALDIGI KARAR YÜZUNDEN HERSENE DEGİŞTİRDİGİNİZ İSTEM YÜZUNDEN OKUMAKTAN SOGUTTUNUZ BİZLERİ BİR SİSTEM OTURDUYSA O SISTEMDE DEVAM EDİLİR SİZ NEYE GÖRE HER YIL KAFANIZA GÖRE SİSTEM DEGİŞTIRYORSUNUZ.BIKTIK USANDIK ANLIYOMUSNUZ BIKTIKKKKKKK.ADALETLİ OLUNNNN ADALET İSTIYORUZZZZ BİZLERİ MAGDUR ETMEYE HAKKINIZ YOK.3 DERS SINAVI BİZİM HAKKIMIZ .İLLAKI BİRİLERİ KKENDINE ZARAR VERİP GUNDEMMI OLSUNUZ ISTIYOSUNUZ AMACINIZ NE.BİZLERİN SESİNE KULAK VER AOF SESSİZ KALMA TEPKISIZ KALMA . YÖNETİMMMMMM İSTİFAAAAAAAAAA

S

SADIK

Misafir
İlgili duyuru:

PROF DR. FUAT ERDAL VERDİĞİNİZ KARAR ADALETSİZDİR .3 DRE SINAVINI IPTAL EDİP YAZ OKULUNU AÇMAK TEK DERSİ KALAN ÖGRENCİLERE ADALETSİZ DAVRANMAKTIR BU YANLIŞ VE HATALI KARARI DUZELTİP UC DERS SINIAVINIDA AÇMALISNIZ ADALETLİ OLUN SAYIN FUAT ERDAL .BİNLERCE ÖRENCİYE HAKSIZLIK YAPMASSSINIZ . 3 DERS SINAVI HAKKIMIZDIR.YAZ OKULUNA PARA ÖDEMEK ZORUNDA DEGĞİLİM .

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara