2021 Bahar Dönemi Staj Duyurusu

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Değerli Öğrencilerimiz,

Üniversitemiz senatosu, COVID-19 pandemisinin yaygınlığını devam ettirmesi sebebiyle, Bahar Dönemi eğitim öğretim faaliyetlerinin uzaktan eğitim yöntemi ile devam ettirilmesi yönünde karar almıştır.

Bu sebeple Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi staj zorunluluğu olan programlarında kayıtlı öğrencilerden 2020-2021 Bahar Döneminde kayıt yaptıran ve sadece mezun durumda olan öğrencilerimiz için staj etkinliği ödev ve ders şeklinde uzaktan eğitimle yürütülecektir.

Diğer öğrencilerimizin bulunduğu bölgedeki normalleşme planları çerçevesinde kurum/kuruluşların kabul etmesi halinde staj yapmaları, staj yapamayacak durumda olan öğrencilerimizin de ileriki bir tarihte durum değerlendirmesi yaparak staj işlemlerini gerçekleştirmeleri önerilmektedir.

Söz konusu durum ile ilgili ayrıntılı açıklamalar Anadolu Üniversitesi resmî web sayfası Açıköğretim Duyurular alanında yayınlanacaktır.

Staj işlemleri ile ilgili sorularınızı AÖS Destek (https://aosdestek.anadolu.edu.tr) birimine gönderebilir veya 02223350580 Dahili 2446-2447 ve 02223207612 nolu telefon numaralarından Koordinatörlüğümüzle iletişime geçebilirsiniz.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz