2021 İnterneti Olmayan Öğrenciler İçin Bahar Dönemi Final Sınavı Duyurusu

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Çevrimiçi (online) Dönem Sonu Sınavlarına katılmak için İnternet altyapısı ve/veya bilgisayar erişimi olmayan ve bulunduğu il de yer alan Açıköğretim Bürosunda sınava katılmak isteyen öğrenciler 20-21 Mayıs tarihlerinde 0850 200 46 10 numarayı arayarak talepte bulunmaları gerekmektedir. 21 Mayıs tarihinden sonra yapılacak olan talepler değerlendirilmeye alınmayacaktır.

*COVID-19 Pandemi önlemleri çerçevesinde ülke genelinde uygulanan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması ihtimaline karşı randevular sadece 31 Mayıs Pazartesi günü 2. ve 6. yarıyıl derslerinden, 7 Haziran Pazartesi günü 4.ve 8. yarıyıl derslerinden oluşturulacaktır.

*COVID-19 Pandemi önlemleri çerçevesinde, randevu oluşturacak öğrencilerimizin ülke genelinde alınabilecek ilave kısıtlamalar/önlemler doğrultusunda randevu verilmiş olsa da sınavlarına kendi imkanları ile katılmak için hazır bulunması önerilmektedir.

*2020-2021 Öğretim Yılı Bahar dönemi Çevrimiçi (online) olarak yapılacak olan Dönem Sonu Sınavlarına AÖF Bürosunda katılacak öğrencilerin HES kodu bulunması zorunludur.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO