Açıköğretim 2011-2012 Kayıt tarihleri - OSYS Yeni Kayıt işlemleri

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba,
Ben geçen sene Coğrafi Bilgi Sistemleri okudum. Harç borcum yok. Ancak bu sene ek yerleştirmede Tarih Bölümünü kazandım. Benim bu durumda ne yapmam gerekir. Kaydımı sildirmem gereklimi ? Kayıt sildirme işleminden sonra ne yapmam gerekir ?

Ayrıca kardeşimde bu sene ilk kez Uluslar Arası ilişkiler bölümüne yerleştirildi. Onun kayıt tarihleri ne zamandır ?

Şimdiden destekleriniz için teşekkürler,
iyi çalışmalar..
Öncelikle Coğrafyadan kaydınızı sildirmelisiniz. Sonrasında normal kayıt işlemlerini yapabilirsiniz. Kaydınızı sildirmek için herhangi bir aöf bürosuna öğrenci kimliğiniz ile başvurmanız yeterlidir.

Uluslararası ilşkiler bölümünü ek yerleştirmeden kazandıysa kayıt tarihleri 31 ekim - 25 kasım arasında.
Yok YGS sonuçlarına göre kazandıysa 11Ekim yani bu gün normal kayı için son gün, 12-13-14 Ekim mazeretli kayıt tarihleridir. 14 Ekimden sonra mazereti dahi olsa kayıt yaptıramaz.

OLASILIK

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
helppp

S.A Ben ''EK YERLEŞTİRMELERDE'' AÇIK ÖĞRETİM KAMU YÖNETİMİ ' ne yerleştim... ben Nezaman kayıt yapabilirm, yardımcı olursanızz, çok memnun olurum.. AÖF sitesinde çok karışık yav acemi olduğumuz için yanlış yaparız korkusu var.. burdan bir bilgi alayım dedim bari içimiz rahat olur.. TŞK

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
S.A Ben ''EK YERLEŞTİRMELERDE'' AÇIK ÖĞRETİM KAMU YÖNETİMİ ' ne yerleştim... ben Nezaman kayıt yapabilirm, yardımcı olursanızz, çok memnun olurum.. AÖF sitesinde çok karışık yav acemi olduğumuz için yanlış yaparız korkusu var.. burdan bir bilgi alayım dedim bari içimiz rahat olur.. TŞK
Merhaba Sizin Kayıt Tarihiniz 31 Ekim - 25 kasım Arasındadır. bu tarihler içerisinde kayıt olamk için işlem yapabilirsiniz.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
offf

mrb. ben büro yönetimi ve yönetici asistanlığına yerleştim ama sonuç formumda 11-14 Ekim tarihleri arasında kayıt yaptırabilirsiniz yazıyor.. fakat sizin yönlendirmenizle ilerlediğimde ek yerleştirmelerinde daha başlamadığını sölüyor.. :( ne yapacağımı bilemedim... :(

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
mrb. ben büro yönetimi ve yönetici asistanlığına yerleştim ama sonuç formumda 11-14 Ekim tarihleri arasında kayıt yaptırabilirsiniz yazıyor.. fakat sizin yönlendirmenizle ilerlediğimde ek yerleştirmelerinde daha başlamadığını sölüyor.. :( ne yapacağımı bilemedim... :(
11-14 Ekim olan örgün eğitim okuyanlar için. Açıköğretimde sistem farklı işlemektedir. Ek yerleştirme kayıtları 31 Ekimde başlayacak.

levcel

Yeni Üye
Bölüm:
Adalet
2. SINIFA devam edecek olanlar için kayıt yenileme tarihleri nedir "" Adalet 2.sınıf kayıt yenileme"

topalsolucan

Yeni Üye
aof ders izleme sitesi ve kayıt sayfasından tc kimlik no yaziyorum ama bulunamadı diyor baska arkadaslarda böyle bir durum varmi normalmi?

sanchez

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Lİsans Tamamlamada Kaç Ders Var..Ben 4 Biliyorum Ama Net Bilgi Edinmek İstiyorum..Ayrıca Kaç Dersin Kaç Tanesini Geçmem Lazım Hazırlıkda

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Lİsans Tamamlamada Kaç Ders Var..Ben 4 Biliyorum Ama Net Bilgi Edinmek İstiyorum..Ayrıca Kaç Dersin Kaç Tanesini Geçmem Lazım Hazırlıkda
Lisans Tamamlamada 4 ders bulunmaktadır. Bunlardan en az 3 tanesini geçerek 3.sınıfa kayıt olmaya hak kazanıyorsunuz.

topalsolucan

Yeni Üye
AÖF işletmeye kayıt oldum kayıtlarin basladigi ilk günlerde ama suan derslere bakmak icin aöf ders izleme sitesine gireyim diyorum tc kimlik no bulunamadi diyor,sonra kayıt oldugum siteye giriyorum başvuru durumu yazan yere giriyorum ordada böyle bir kayıt bulunamadi diyor bende baska böyle bir duruma rastlayan yok gibi forumda, acaba görevli yanlis kayıt yapmis olabilirmi diyorum , aöf brosunu ariyorum cevap verilmiyor anlamadım gitti..

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
AÖF işletmeye kayıt oldum kayıtlarin basladigi ilk günlerde ama suan derslere bakmak icin aöf ders izleme sitesine gireyim diyorum tc kimlik no bulunamadi diyor,sonra kayıt oldugum siteye giriyorum başvuru durumu yazan yere giriyorum ordada böyle bir kayıt bulunamadi diyor bende baska böyle bir duruma rastlayan yok gibi forumda, acaba görevli yanlis kayıt yapmis olabilirmi diyorum , aöf brosunu ariyorum cevap verilmiyor anlamadım gitti..
Hayırlı olsun.Daha yeni kayıt oldugunuz içindir yakında düzelir merak etmeyin

topalsolucan

Yeni Üye
Hayırlı olsun.Daha yeni kayıt oldugunuz içindir yakında düzelir merak etmeyin
Bazi yerlerde kayıt oldugunuz zaman 2 iş günü içerisinde aktif olur diyorlar ama bende hala başvuru durumunda girdiginiz tc kimlik no ile kayıt bulunamadi diyor neyse bekliyecez.Zaten benim yapcagim birşey yok gibi elimde kayıt olduguktan sonra mühürlü belge var onlar düsümsün artık :D

carnador

Yeni Üye
Bölüm:
Listede Yok
Aynen bendede böyle bir durum var daha önce görüntüleye tıkladığımda başvuru formumu indirirdi şimdi ise kayıt bulunamadı diyor kabul etmedıler mı naptılar:D

sanchez

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
AÖF Öğrencisi Olarak Babamın Sigortasından Yararlanmam Mümkünmüdür ? Benim İŞ yerimden Sigortam Vardı Fakat Sağlık Problemlerinen Dolayı İşden Kendi Rızamla Ayrılmak Zorunda Kaldım...Bu durumda Ne Yapmam Lazım

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
AÖF Öğrencisi Olarak Babamın Sigortasından Yararlanmam Mümkünmüdür ? Benim İŞ yerimden Sigortam Vardı Fakat Sağlık Problemlerinen Dolayı İşden Kendi Rızamla Ayrılmak Zorunda Kaldım...Bu durumda Ne Yapmam Lazım
ÖĞRENCİLERİN 25 YAŞINA KADAR SAĞLIK HİZMETİ ALMASI
Bakmakla yükümlü olunan erkek çocukları, yüksek öğrenimlerini sürdürmeleri halinde 25 yaşını tamamladığı tarihe kadar genel sağlık sigortalısı sayılır. 25 yaşını tamamlayan erkek çocukları anne ve babalarının sigortalılıkları üzerinden genel sağlık sigortası yardımı almaları ancak, %60 ve üzeri malul olmaları durumunda söz konusu olabilir...

Onun dışında, her ne şartla olursa olsun 25 yaşını dolduran erkek çocukları anne ve babaları üzerinden genel sağlık sigortası hizmeti alamazlar.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Şu anda panik halindeyim. Umarım bana hemen yanıt verirsiniz. İşletme 2.sınıftayım, bu sene kayıt yenileme yapmam gerekiyrdu değil mi? Bunun tarihleri geçti mi acaba? geçtiyse napabilirim?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Şu anda panik halindeyim. Umarım bana hemen yanıt verirsiniz. İşletme 2.sınıftayım, bu sene kayıt yenileme yapmam gerekiyrdu değil mi? Bunun tarihleri geçti mi acaba? geçtiyse napabilirim?
Merhaba İşletme için kayıt yenileme tarihleri 28Kasım-23Aralık içindedir. Henüz geçmedi içiniz rahat olsun.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,733
Son üye
Sightmrg