Açıköğretim İşletme Öğrencileri...

• Konbuyu başlatan MaLee
  • Başlangıç tarihi

amigo

Yeni Üye
Mezuniyet törenine diploma ortalaması en yüksek 100 kişiyi çağırıyorlar
Sizin gidebilmeniz için davet edilmeniz gerekiyor
Onun dışında törene katılma durumunuz yok malesef
saolun bu foruma üye olduğumdan beri ilgileniosunuz sorularımız cevaplanıyor saolun törene gitmek için keşke 100. kişi bile olsam razıyım :)napalım bizde diplomamızı alırız artık bürodan inşallah Allahın izniyle...

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Rica ederim elimden geleni yapıyorum yardımcı oluyosam ne mutlu:)
Evet bürodan alırsınız artık yapacak bi şey yok hayırlı olsun şimdiden:)

gokhansenel

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
arkdaslar bende yenı uyeyım 2 yıllık bılgısayar bıtırdım sımdı işletme 3den devam edecem ama bana önerebılecegınız buı kıtap var mı yanı calısmam ıcın

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme

upahmet

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Merhabalar,
Ben Dikey geçiş yaparak Kasım 2011'de AÖF-İşletme bölümüne kayıt yaptırdım.Hazırlık ders kitaplarının yanında (4 Kitap) bana 3. sınıf kitaplarını da (6 Kitap) teslim ettiler.Bu sene bütün derslerden, yani hazırlık ve 3. sınıf derslerinden mi sınavlara tabi tutulacağım? Bu konuyu çok araştırdım ama kesin bir cevap bulamadım.

Ayrıca 2. taksitlerin yatırılacağı tarih aralığınıda belirtirseniz çok sevinirim.

nevrotiq

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar radyo tv programcılıgı mezunuyum.şimdi fark ders alarak işletme 3.sınıf okuyorum.benım sıze sormak ıstedıgım bırkaç soru var.

1.internetten gecmıs yıllarda ara sınavlarda çıkmış soruları indirdim. fakat bunları ındırırken fark derslerını 1.sınıfın derslerinden aldıgımı düşündüğüm için o soruları ve cevapları ındırdım.soruları ındırırken ıntıbak soruları ve cevapları da vardı.. bunun ne anlama geldıgını bılmediğim için henuz ındırmedim.. bu konu nedir ? indirmelimiyim?

2)şuan 4 ders fark alarak toplam 10 dersin en az kaçını vermem gerekıyor..?

3)sınava çok az bır sure kaldıgı ıcın önerileriniz var mı?sizce en oncelıkle yogunlaşıp verecegım sizce kolay dersler neler? cevaplarsanız çok sevınırım ..

pandoram

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
merhabalar herkese. bende 3. sınıf işletme mezunuyum...

burakdrms

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
İngilizce soruları genelde tek kalıptadır. Pek fazla değişiklik göstermez. Önceki dönemlerde çıkmış soruları gözden geçirip o şekilde çalışırsan çok rahat geçebilirsin

Merhaba ben bu yıl sınava girdim 140 barajını minimum bi puanla gectim,işletme bölümünü tercih edersem girebilirmiyim acaba kontenjan falan var mı cok arastırdım cok sorup sorusturdum ama saglıklı bilgi alamadım okuyan birisine sormak istedim yardımcı olursanız cok sevinirim...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Merhaba ben bu yıl sınava girdim 140 barajını minimum bi puanla gectim,işletme bölümünü tercih edersem girebilirmiyim acaba kontenjan falan var mı cok arastırdım cok sorup sorusturdum ama saglıklı bilgi alamadım okuyan birisine sormak istedim yardımcı olursanız cok sevinirim...
Açıköğretim İşletme kontenjansız bir bölümdür. Dolayısıyle 140 barajını aşan herkes tercih etmek suretiyle kazanır. Kayıtları Eylül ayında yapılmaktadır.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
arkadaşlar radyo tv programcılıgı mezunuyum.şimdi fark ders alarak işletme 3.sınıf okuyorum.benım sıze sormak ıstedıgım bırkaç soru var.

1.internetten gecmıs yıllarda ara sınavlarda çıkmış soruları indirdim. fakat bunları ındırırken fark derslerını 1.sınıfın derslerinden aldıgımı düşündüğüm için o soruları ve cevapları ındırdım.soruları ındırırken ıntıbak soruları ve cevapları da vardı.. bunun ne anlama geldıgını bılmediğim için henuz ındırmedim.. bu konu nedir ? indirmelimiyim?

2)şuan 4 ders fark alarak toplam 10 dersin en az kaçını vermem gerekıyor..?

3)sınava çok az bır sure kaldıgı ıcın önerileriniz var mı?sizce en oncelıkle yogunlaşıp verecegım sizce kolay dersler neler? cevaplarsanız çok sevınırım ..
1 - Fark dersleri ile 1.sınıftaki aynı isimli derslerin içerik olarak bir farkı yoktur. Yani aynı derslerdir. Sadece sınavlarda aynı soru bankasından olmak kaydıyla farklı sorular sorulur. Yani sınavlara hazırlanmak için 1.sınıfın dersleri ile intibak derslerine çalışmanızın bir farkı yoktur.

2 - 10 dersten en az 8 tanesini vermeniz gerekiyor. Benim tavsiyem final için belli sayıda ders seçip onlara yoğunlaşın. Kalan dersleri bütünlemede verirsiniz.

3 - Kolay zor kişiye göre değişir. Ben sözelciyim ama bazı sayısal dersleride seviyorum bana kolay geliyor. Bana kolay gelenler size zor gelebilir. Önemli olan sizin dersi çalışmanız ve anlamanızdır.

fadik32

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
slm bende 3 .sınıf öğrencisiyim başarılar herkese

semratakan

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
slm arkadaslar siteye yeni üye oldum bir kaç sorum olacaktı ,ben ön lisans mezunuyum,ekstradan bide 4 yıllık okuyayım dedım, gecen sene işletme fakültesine kayıt yaptırdım ve ön lisans mezunu oldgm ıcın hazırlık yanı2 .sınıftan baslayabılıyomusum. 4 ders vardı 2sını gectım 2sınden kaldım daha sonra harç yatrmadım ve hiçbir sınava da girmedim 3.sınıfa gecmıs oluyomuyum, sımdı devam edebılmem ıcın ne yapmam lazım. Tesekkürler..

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
slm arkadaslar siteye yeni üye oldum bir kaç sorum olacaktı ,ben ön lisans mezunuyum,ekstradan bide 4 yıllık okuyayım dedım, gecen sene işletme fakültesine kayıt yaptırdım ve ön lisans mezunu oldgm ıcın hazırlık yanı2 .sınıftan baslayabılıyomusum. 4 ders vardı 2sını gectım 2sınden kaldım daha sonra harç yatrmadım ve hiçbir sınava da girmedim 3.sınıfa gecmıs oluyomuyum, sımdı devam edebılmem ıcın ne yapmam lazım. Tesekkürler..
Siz 22 Ekim-16Ksım tarihleri arasında kayıt yenileme yapacaksınız. Direk 3.sınıftan devam edeceksiniz.

semratakan

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
yani 2.sınıftan 3.sınıfa gecmıs bulunmaktayım teşekkür ederim

tugbacafer

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
mrb ben sıteye yenı uye oldum 3.sınıf ısletme ogrencısıyım 4 dersten bute kaldım ben kac dersı vermem gerek 4.sınıf olmam ıcın eger veremezsem 3.sınıfmı olucam tekrar yoksa 4.sınıftan kredım yettıgı kadarmı ders alıcam acıl cvp verırmısınız rıca etsem

RECEPYETER

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
İşletme 3. sınıftayım bu hafta 3 tane bütünlemem vardı.Büyük bir ihtimal 4' e geçtim hayırlısıyla..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,730
Son üye
Seriesvtk