Açıköğretim Türk Dili ve Edebiyatı Lisans Programı

MakBuLe^^

Yeni Üye
Bu bölümün açılması gerçekten çok iyi oldu çok sewindm :)

servivor_050

Super Moderatör
Bölüm:
İktisat
Ömer abi bilgiler için teşekkürler..........

meral44

Yeni Üye
Merhabalar ben busene aöf sosyal hizmetler yazdım ve geldi ama kayıt yapmasam ek kontenjandan Tütk dili ve edebiyatı yazabiliyormuyum ve bu bölümde derslere girebilme şansımız varmı? yardımcı olursanız sevinirim.:confused:

fadim güler

Yeni Üye
ya biri bana yardm etsnnnnnn ben acköğretm trkdili edebiyt bölümü geldi ama ora gtmem mumkn mü...ders alma olayı varmıs haftada 2 3 gün dorumu kaytlar ne zman başlıo ltfen az çok bilenler su adrese mesaj atsınlar asi_kiz_12@hotmail.com mesajlarını beklom

fadim güler

Yeni Üye
slm millet bu acköretm trkdili edebyt bölümüyle herhangi bi bilgii olan bana ulaşsın bu adrese ileti yazsın asi__kiz_12@hotmail.com kaytlar ne zman başlıo orda okuma sansı var mı ????

seyma_53

Yeni Üye
slm ... ben aöf türk dili ve edebiyatı yerleştim. okula gidip dersleri orda görmek istiyorum acaba şansım nedir :? bilgisi olan yardım edebilir mi lütfeennn

blackrock

Yeni Üye
bu ne yaaa. inanamıyorum artık. türk dili ve edebiyatı bölümünün açıköğretimi olur mu! yök ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.biz emek verip çalışıp belli bir puanı alarak bu bölüme yerleştik ve emek vererek okuyoruz. herhalde edebiyatı şair yazar ezberlemek zannediyorlar fakat yanılıyorlar. eğitim almadan eğitmen olunmaz. eşeğe muska yazan zihinyetten de ancak bu beklenir.yakında açıköğretim tıp fakültesi açılırsa hiç şaşmam. saygılarımla...
arkadasımmm maadeem o kadar ii bir edebiyatcısın nden patırdıyosun kpssne giriyosun demi olacanı yine oluyosun aöf edb. bitirende gircekmi o sinava evet bırak onlar şair yazar ezberleip girsin sende oo mühtiş olan örgün eğtm bilgilerinle.. haaa yok örgün bilgilerrine güvenemiosan kendine zekana güvenemyp böleee patırdıosan bilemem janımmm

anakız

Yeni Üye
bende sevindim ama kursagımda kaldı AOTÜRK DİLİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ NASIL ÖRGÜN EGİTİM YAPABİLİRMİYİZ:(

meleeek

Yeni Üye
aof de haftada 3 gün örgün eğitimin dışında dersler verilir ama derslerin hepsini verilmez genelde zor olan derslere ağırlık verilir

anakız

Yeni Üye
SLM MİLLET NASIL OLACAK BU AOF EGİTİMİ ORDA OKUMA SANSIM VARMI BİLGİSİ OLAN VARSA BİLGİ VRİN LÜTFENNN:confused::(

josef

Yeni Üye
eğitimsiz boş gezeceğime eğitimli boş gezmeyi tercih ederim.

genc.edebiyatci

Yeni Üye
???

bu ne yaaa. inanamıyorum artık. türk dili ve edebiyatı bölümünün açıköğretimi olur mu! yök ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.biz emek verip çalışıp belli bir puanı alarak bu bölüme yerleştik ve emek vererek okuyoruz. herhalde edebiyatı şair yazar ezberlemek zannediyorlar fakat yanılıyorlar. eğitim almadan eğitmen olunmaz. eşeğe muska yazan zihinyetten de ancak bu beklenir.yakında açıköğretim tıp fakültesi açılırsa hiç şaşmam. saygılarımla...
arkadaşım madem o kadar çalıştın örgünü kazandın şimdi açık öğretimlilere laf yapıyosun önce bölümün adını yazarken baş harfini büyük yaz yani Türk dili olarak ama değil mi? nasıl bir Türkçeci olarak görüyorsunki kendini gelmiş birde burda konuşuyosun...

MakBuLe^^

Yeni Üye
Aöf'de türk dili ve edebiyatı bölümünün açıLmasına gerçekten çok sewindim ..Herkese başarıLar diliyorum

omer_fesli

Yeni Üye
Egoizmin esiri olmuş arkadaşlara üzüldüm...Bölüme kayıt kaptıranlardan biri de benim.Herkese hayırlı olması dileğiyle. . .

omer_fesli

Yeni Üye
mrb

aof de haftada 3 gün örgün eğitimin dışında dersler verilir ama derslerin hepsini verilmez genelde zor olan derslere ağırlık verilir
kurs şeklinde dediler ama ben pmyo sınavına giriyorum kazanırsam gelme şansım 0. peki zorunlu mu haftada 3 gün ders?yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ