Acil önemli bir soru

capoch

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar acil olarak bilgilernize danışmak istedim . Aöf işletme sınıfı öğrencisiyim en azından öğrencisiydim . 1.sınıfı 2 sene üst üste aldım ve bu dönem sonunda 3 dersden kaldım . Aöf kaydımı silmiştir ? ayrıca bugün bi arkadaş kayda gitti benim durumu sordu aöfdeki yetkili kayıt yeniletebilir demiş , kayıt yeniletme olasılığım gerçekten warmıdır ? ayrıca yeniletsem kaldığım 3 dersdenmi sınava giricem . ve bu yeniletme için son tarih nedir acaba ? şimdiden teşekkür ettim . aöf bürosunu arıyorum malum telefonlar hep meşgul

afiden

Yeni Üye
arkadaşım 1. sınıfta istersen üç sene üst üste kal kayıt yeniletme hakkın var.sadece o üç dersten sorumlusun.24 kasım-23 aralık arası yanlış bilmiyorsam kayıdını yaptır ve okulunu bitir.bak ben tek dersten 48 kaldım yinede okumak zorundayım tüm sene bir ders nasıl bir işse...

capoch

Yeni Üye
yanlış bilgi almadıysam aöf 29 yaşına kadar bu işleme izin weriyormuş. bu sene kaydımı yeniletirsem . askerlik tecilde aöf dewammı edicek tecil etmeye yoksa tecil işlemi olmazmı bu durumda. yaşım 24

**PANDORA**

Özel Üye
yanlış bilgi almadıysam aöf 29 yaşına kadar bu işleme izin weriyormuş. bu sene kaydımı yeniletirsem . askerlik tecilde aöf dewammı edicek tecil etmeye yoksa tecil işlemi olmazmı bu durumda. yaşım 24
erkek işine karışmak gibi olmasın ama:) benim bildiğim 2 yıl üst
üste kalınca tecil bozuluyor.kayıt yeniletebilirsin demişler ama bu 1. sınıf olduğu içinmi geçerli acaba? ama yaşta kemale ermiş askerlik de bu işe bi dur der bence. başarılarmı dileyim hayırlı teskerelermi dileyim bilemedim allah yardımcın olsun:)

Linsey

Özel Üye
Merhaba arkadaşlar acil olarak bilgilernize danışmak istedim . Aöf işletme sınıfı öğrencisiyim en azından öğrencisiydim . 1.sınıfı 2 sene üst üste aldım ve bu dönem sonunda 3 dersden kaldım . Aöf kaydımı silmiştir ? ayrıca bugün bi arkadaş kayda gitti benim durumu sordu aöfdeki yetkili kayıt yeniletebilir demiş , kayıt yeniletme olasılığım gerçekten warmıdır ? ayrıca yeniletsem kaldığım 3 dersdenmi sınava giricem . ve bu yeniletme için son tarih nedir acaba ? şimdiden teşekkür ettim . aöf bürosunu arıyorum malum telefonlar hep meşgul

Merhaba ,
Aof sizin kaydınızı silmez;)
Kayıt yenileme yapdıĞınız sürece öğrenci sayılıyorsunuz ,
Ama şu var açıköğretimde 2yıl üst üste kalındıĞı zaman tecil hakkı bozuluyor.
Eğer bürodakiler devam edebilir demişseler;
Kaldığınız derslerden sorumlusunuz ve 24 Kasım 2008 - 22 Aralık 2008
tarihinde kayıt yenileme yapabilirsiniz.
Kolay gelsin..

gelincik615

Yeni Üye
:)slm 2 yıllık kimya bölümünü bitirdim geçen sene muhasebe bölümüne kayıt yaptırdım ama bu sene kimya 3 sınıftan devam edebilirmişim hazırlık okuyarak hazırlıkta hangi dersleri almam gerekiyo yardımcı olursanız sevirinim.:)

Linsey

Özel Üye
:)slm 2 yıllık kimya bölümünü bitirdim geçen sene muhasebe bölümüne kayıt yaptırdım ama bu sene kimya 3 sınıftan devam edebilirmişim hazırlık okuyarak hazırlıkta hangi dersleri almam gerekiyo yardımcı olursanız sevirinim.:)
Genel Muhasebe
Genel İşletme
Hukuka Giriş
İktisata Giriş

:)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421