Aöf 2013 Güz Dönemi Final Sınavları Hazırlık Konusu, Sınava Nasıl Hazırlanıyorsunuz?

oceans166

Yeni Üye
sonraki 7 unite ne olucak.. :/ cok karısık bu sistem gercekyen.. insallah kitabın tamammından fixlemezler ustumuze

mliks

Yeni Üye

oceans166

Yeni Üye
tskler.. kitapların adları aynı gibi.. icerik farketmez sanırım.. ama son hafta tamamına calısmalıyım.. tskler tekrar

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
ıcerık farklı olabılır bı kontrol et

mliks

Yeni Üye
içierıkler aynı degıl sen bu lınkten kitaba bak ıcerık aynı olsa eskı notlar bızım ısımıze yarardı bı kere sen ısını saglama al genede ff alma:)

oceans166

Yeni Üye
açılmıyor kontrol edicem.. muhasebe denetimi.. türk vergi sistemi ve finansal yonetim di derslerim.. adlar aynı ama icerik faklımıdır.. bakıcam simdi tsk ederim

oceans166

Yeni Üye
sadece finansal yonetim 1-2 olarak ayrılmıs.. bahar döneminde onun sınavı olucak tekrar sanırım.. cok karıstı hersey.. hayırlısı artık.. ne olucak gorucez.. pufff:/

Xienhow

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Arkadaslar final sınavlarında konulardan kaçar soru gelecek tam bilgisi olan varmı ? Geçen seneki gibi vize konularından birer tane final ünitelerinden agırlıklımı olacak?

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Arkadaslar final sınavlarında konulardan kaçar soru gelecek tam bilgisi olan varmı ? Geçen seneki gibi vize konularından birer tane final ünitelerinden agırlıklımı olacak?
bunu bende merek edıyorum bılen varmı arkadaslar

mliks

Yeni Üye
ara sınavdakı her üniteden 2şer soru gelse fınaldekı her unıtlerden de 2şer soru gelse toplam 16 yapar gerıye kalan 4 soruda fınal konuları agırlıklı olur bence:)

Xienhow

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
ara sınavdakı her üniteden 2şer soru gelse fınaldekı her unıtlerden de 2şer soru gelse toplam 16 yapar gerıye kalan 4 soruda fınal konuları agırlıklı olur bence:)
Benim tahminim vize konularından birer tane soru gelse 4 soru vize konuları. Diğer final konularındanda 4er gelse 20 olur.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO