Aöf ders intibak programı lütfen yardım

cafein34

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Üstadlar bu ders intibakı olayı nedir bilen var mı?
Ben işletme 2. sınıftayım ama baya bir ara vermiştim.Şimdi yeniledim.Ders intibakı kılavuzuna göre pazarlama yönetimi dersinin yerine bilişim teknolojileri gelmiş.Gelmiş ama ders seçerken zorunlu derslerde pazarlama yönetimi dersi çıkıyor hala.
Nasıl olacak anlamadım madem intibak oldu pazarlama yönetimi dersi hala neden ders ekle de çıkıyor? Seçmesem oluyor mu? Üstadlar yardım

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Anadolu Üniversitesi son 3 yıldır bölümlere ait dersler üzerinde değişiklik yapıyor ve değişikliklere intibak adını veriyor.

Değişiklik kapsamında, dersin kredisini değiştirebilir, dersin dönemini değiştirebilir, dersi kaldırabilir ve yeni ders ekleyebilirler.

Pazarlama yönetimi dersini eskiden aldığınız için otomasyon sayfasında hala görünmesi normaldir. Muhtemelen yanında Muaf gibi bir ibare yazıyordur. Kayıt yenileme yaparken sadece zorunlu dersleri seçmeniz yeterlidir.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Yanında muaf yazmıyor ve seçebiliyorsanız alıp almamayı size bırakmış oluyorlar. Mezuniyet için şart değil fakat GNO düşükse ve alıp yükseltmek istiyorsanız alabilirsiniz.

cafein34

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Yanında muaf yazmıyor ve seçebiliyorsanız alıp almamayı size bırakmış oluyorlar. Mezuniyet için şart değil fakat GNO düşükse ve alıp yükseltmek istiyorsanız alabilirsiniz.
Ders ekle sil ekranında ''zorunlu ders'' olarak yazıyor.ders durum sayfasında ''aktif Olduğu Dönemde Sorumlu Olduğu Ders'' yazıyor.
intibak derslerde ise yeni dönemde kaldırıldığı ve adının bilişim teknolojileri oldugu yazıyor.bu durumda ne yapmam gerekiyor kafam iyice karıştı

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Ders ekle sil ekranında ''zorunlu ders'' olarak yazıyor.ders durum sayfasında ''aktif Olduğu Dönemde Sorumlu Olduğu Ders'' yazıyor.
intibak derslerde ise yeni dönemde kaldırıldığı ve adının bilişim teknolojileri oldugu yazıyor.bu durumda ne yapmam gerekiyor kafam iyice karıştı
İşletme bölümü intibak tablolarını inceledim.

Geçen yıl (2019 - 2020 Yılı) pazarlama yönetimi dersinin sadece kredisi güncellenmiş.

pzl.JPG

Bu yıl ise pazarlama yönetimi ile ilgili bir intibak yok.

1602591156299.png

Ayrıca pazarlama yönetimi dersi işletme bölümünün ders içeriklerinde hala yer alıyor. https://anadolu.edu.tr/acikogretim/turkiye-programlari/isletme-fakultesi-lisans-programlari-4-yillik/isletme

İşletme bölümünde pazarlama yönetimi kaldırılmamış. Muhtemelen farklı bir yere bakmış olabilirsiniz. Baktığınız ders intibakı kılavuzunu paylaşırsanız incelemek isterim. Şu an için bu dersi zorunlu olarak almanız gerekiyor.

cafein34

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
İşletme bölümü intibak tablolarını inceledim.

Geçen yıl (2019 - 2020 Yılı) pazarlama yönetimi dersinin sadece kredisi güncellenmiş.

Ekli dosyayı görüntüle 554

Bu yıl ise pazarlama yönetimi ile ilgili bir intibak yok.

Ekli dosyayı görüntüle 555

Ayrıca pazarlama yönetimi dersi işletme bölümünün ders içeriklerinde hala yer alıyor. https://anadolu.edu.tr/acikogretim/turkiye-programlari/isletme-fakultesi-lisans-programlari-4-yillik/isletme

İşletme bölümünde pazarlama yönetimi kaldırılmamış. Muhtemelen farklı bir yere bakmış olabilirsiniz. Baktığınız ders intibakı kılavuzunu paylaşırsanız incelemek isterim. Şu an için bu dersi zorunlu olarak almanız gerekiyor.
Evet yanlış yere bakmışım.Teşekkür ederim.Hızlı yardımlarınız için teşekkür ederim çok başarılı bir site

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara