aöf kayıt sildirme

numidian

Yeni Üye
merhaba arkadaslar işletme 3 sınıfta 2 sene ust uste kaldım kaydımı sildirdim af çıktı geri dönebilirmiyim ne zaman basvuru tarihleri başvuru içişn ne belgeler isteniyor diyelim aöfe geri döndüm dönerken istenen belgeler arasında askerlik durum belgeside var mı yardım ederseniz sevinirim

numidian

Yeni Üye
b) 6111 Sayılı Kanun Kapsamında ( Af Kanunu Kapsamında )Kayıt Yaptıracak Adaylardan İstenecek Kayıt Belgeleri
1. İnternet Başvuru Belgesi
2. Fotoğraflı-İmzalı Form
3. Öğrenci Bilgi Formu
4. Öğrenim Belgesi
5. Fotoğraf
6. Askerlik Durumu Belgesi(Sadece 29 yaşından büyük adaylar alacaklar)
7. Görev Belgesi
burda istenmiyor olarak goruyorum ama tam olarak durumu anlamadım

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
merhaba arkadaslar işletme 3 sınıfta 2 sene ust uste kaldım kaydımı sildirdim af çıktı geri dönebilirmiyim ne zaman basvuru tarihleri başvuru içişn ne belgeler isteniyor diyelim aöfe geri döndüm dönerken istenen belgeler arasında askerlik durum belgeside var mı yardım ederseniz sevinirim
Öncelikle 28 Eylüle kadar aöf bürolarına aftan yararlanmak istediğinize dair başvuruda bulunmanız gerekiyor. Sonrasında 8-19 ekim tarihleri içinde kayıt olacaksınız.

Buna göre Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinden 25 Şubat 2011 tarihine kadar her ne sebeple olursa olsun ilişiği kesilenler ile bu fakültelerin bölüm/programlarına yerleştirilen ancak kayıt yaptırmayanların 6353 sayılı Kanundan yararlanmak için bulunduğu ildeki AÖF Bürolarına 28 Eylül 2012 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Başvurup kayıt hakkı kazananların kayıtları 08 – 19 Ekim 2012 tarihleri arasında yapılacaktır.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,741
Son üye
Vitamixuxt