Aöf kimlik kartı hakkında

tengrislave

Yeni Üye
Merhabalar kimlik kartının arkasındaki 2009-2010 yapışkanını yapıştırtmadım sınavda bir sorun teşkil edermi sadece 2008-2009 yapışkanı var ve 1.sınıf tekrar ediyorum acil yardım ederseniz çok sevinirim

pegasus_dna

Forum Editörü
sorun olmaz sanırım ya. tecrübeli olan arkadaşlarımız yardım etse daha iyi olur.

ragut

Banned
sorun olmaz olurmu hiçmi önemli bilgileri okumuyorsunuz yapıştırtmak zorunda nasıl aof okuyorsunuz hayret bişey ya kimlikteki bandrol en önemli şeylerden biridir..........!!!!!!

simsek41

Yeni Üye
Arkadaşlar yarın sınava giricem ama ögrenci kimlik belgesi mi ne lazımmış ama hiç biri yok bende bir tek nerede gireceğime dağir belge var ne yapabilirim? yarın sabahtan gitsem aöf bürosuna verirlermi belgeyi... saat kaçta açılır büro.. lütfen cevap verin?

pac89

Yeni Üye
Arkadaşlar yarın sınava giricem ama ögrenci kimlik belgesi mi ne lazımmış ama hiç biri yok bende bir tek nerede gireceğime dağir belge var ne yapabilirim? yarın sabahtan gitsem aöf bürosuna verirlermi belgeyi... saat kaçta açılır büro.. lütfen cevap verin?
İstanbulda aöf büroları cumartesi pazar hizmet vermiyorlar.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Arkadaşlar Kimlik Kartınızın Arkasındaki Bandrol 2009-2010 Olması Gerekmekte. Geçerli Yılın Bandrolü Yoksa Sınavlara Katılamazsınız. Sınavdan Hemen Önce Büroya Giderek Bandrolünüzü Alıp Yapıştırmanızı Tavsiye Ediyorum.

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Bürolar Sınav Günleri Açık Olmaktadır Arkadaşlar.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,416
Kullanıcılar
90,723
Son üye
AlanDQ