Aöf Okul Öncesi Öğretmenliği 4.Sınıf 2002-2010 yılları Arası Tüm Ara Sınav Soruları

naz_76

Yeni Üye
çok teşekkürler arkadaşım.

selda2004

Yeni Üye
cok guzel

cok guzel cok guzel
.............​

cok guzel
Aöf Okul Öncesi Öğretmenliği 4.Sınıf 2005 yılı Ara Sınav Soruları

Arkadaşlar soru ve cevapları SWF Formatında aşağıya ekledim.

Ekteki soruları görebilmek ve bilgisayarınıza indirebilmek için öncelikle konuya cevap yazmanız gerekmektedir.

Bilgisayarınıza indirdikten sonra açmak için Dosyaların üzerine gelip Mause'nizle Sağ Click Yapıp, "Birlikte Aç" Seçeneğini seçin, ordan "İnternet Explorer'i" Seçin. Sorular Karşınıza Çıkacaktır.

Eklentilerde aşağıda yazılı olan derslerin soruları ve cevapları bulunmaktadır...​

4375 - Bireyselleştirilmiş Eğit. Prog. Geliştirilmesi 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları
4389 - Özel Eğitim Yöntemleri 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları
4390 - Çocukta Yaratıcılık ve Drama. 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları
4392 - Çocukta Ruh Sağlığı ve Uyum Bozuklukları 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları
4393 - Okul Öncesi Eğitimde Araç Geliştirme 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları
4439 - İşitme, Konuşma ve Görme Sorunu Olan Çocukların Eğitimi 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları
4440- Davranış ve Öğrenme Sorunu Olan Çocukların Eğitimi 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları
4450 – Öğretim Teknolojileri ve Materyal Geliştirme 4.Sınıf 2004 yılı Ara sınav soruları

Unutmayınız bilgi paylaştıkça çoğalır. Ama bilgiyi ekleyenlerin emeklerinin karşılığı olarak en azından bir teşekkür etmeyi onlara çok görmemek gerekir.

SINAVLARDA BAŞARILAR DİLERİM ARKADAŞLAR.

tugushan

Yeni Üye
bu sene işimiz çok zor allah yardımcımız olsun
herkese teşekkürler

nisaberat

Yeni Üye
valla açamadım ama eminim çok işime yarardı

Garbino

Özel Üye
Arkadaşlar indirebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Flash Player (Adobe Reader) yazılımının yüklü olması gerekmektedir...
Mevcut Adobe Reader yüklü olan pc'de link'e tıklayarak bilgisayara indirimi sağlayabilirsiniz...

Garbino
Süp. Mod.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,730
Son üye