Aöf sınav taktiği [ herkes bilsin ]

fewzi

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
iyi güzel diyorsunuzda ben 12 tane kesin doğru yapabiliyorsam zaten diğerlerine gerek kalmaz 12 doğru 60 puan geçmek için yeterli bir puan bence

unutt

Yeni Üye
Bölüm:
Laborant
teşekkürler paylaşım için yararlı bir yöntem gibi duruyor

ulubeg

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Bu yöntemi ne diye forumda paylaşıyorsun ki soruları hazırlayan şahıs bunları görürse bize finallerde sürpriz yapabilme ihtimali yok mu :)

hidir

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
sinav soru ve cevaplarini nerde görebiliyoruz acaba arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim

seherss

Yeni Üye
Bölüm:
Sosyoloji
zaten sınavın dengeli olabilmesi için bu doğru ama sallarkende okuyun da sallayın şıklar birbirine yakın olduğundan çelişkili :)

sihirlix

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme Yönetimi
Bu tezin olması için doğru işaretlediğimiz her şıkkın kesin doğru olması gerektiğidir.Aksi halde doğru bildiğimiz şıklara göre hareket edersek yanılırız.

Ayca_Guler

Forum Yöneticisi
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Bu tezin olması için doğru işaretlediğimiz her şıkkın kesin doğru olması gerektiğidir.Aksi halde doğru bildiğimiz şıklara göre hareket edersek yanılırız.
Bu tez değil, çıkmış soruların cevap şıklarına bakın. Tüm şıklardan eşit şekilde cevap vardır. Sadece sallarken doğru olanları tutturmak gerekli. Ama hiç bir şey bilmediğiniz dersten veya soruların kalanını sallamak zrunda olduğunuz derslerden bu şekilde daha yüksek notlar alabilirsiniz.

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
Ben bu sallama şeklini ingilizce için yamayı düşünüyorum ingilizceden çakmıyorum arkadaşlar direk ilk 10 soruyu a sonraki 10 soruyu b işaretleyeceğim 5 er doğrum olsa her iki şıktan da 50 alırım yeterli ama işte cevaplar tutarsa..

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO