Aof Staj Duyurusu (Koronavirüs)

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Değerli Öğrencilerimiz,

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın 13.03.2020 tarihli kararı gereği, Açıköğretim Sisteminde zorunlu stajı bulunan programlarda staj başvuruları alınamayacak ve mevcut başvurular kabul edilemeyecektir. Bu durumla ilgili olarak;
  1. Başvurusu onaylanan ve staja başlama tarihine 10 günden daha fazla süresi bulunan öğrencilerin, Staj Otomasyonu üzerinden “EK-4B Staj İptal Formunu” doldurmaları ve Açıköğretim Fakültesine iletilmek üzere AÖF Bürolarına ulaştırmaları gerekmektedir.
  2. Başvurusu onaylanan ve staja başlama tarihine 10 günden daha az süresi bulunan veya staja başlayan öğrencilerin Staj Otomasyonu üzerinden “EK-4 Staj Ayrılış Formunu” doldurarak staj yaptıkları kuruma onaylatmaları ve Açıköğretim Fakültesine iletilmek üzere AÖF Bürolarına ulaştırmaları gerekmektedir. Halihazırda kapalı olan kurum ve kuruluşlar (ör., MEB’e bağlı eğitim kurumları) için ayrılış formunun onay zorunluluğu bulunmamaktadır.
Ayrıca, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Staj Yönergesi uyarınca halihazırda staj yapan ve staj süresinin en az %70’ini tamamlamış öğrencilerin staj bitiş tarihinden sonra Staj Otomasyonuna Staj Bitiş Formlarını (EK-3 Staj Faaliyet Formu, EK-5 Staj Bitiş Formu, EK-6 Öğrenci Staj Raporu ve EK-7 Staj Yeri Öğrenci Değerlendirme Formu) Açıköğretim Fakültesine iletilmek üzere AÖF Bürolarına ulaştırmaları gerekmektedir.

Konu ile ilgili yeni gelişmelerden duyurular ile bilgilendirme yapılacaktır.

Kaynak: https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/aof-duyurular/staj-hakkinda-duyurusu-1584361206

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara