Aramıza Nasıl Katıldınız..?

Sitemizi Nerden Duydunuz?

• Arkadaşımdan

Kullanılan: 25 11.8%
  • Gazete-Dergi İlanlarından

Kullanılan: 3 1.4%
  • Google Arama Motorundan

Kullanılan: 128 60.7%
  • Diğer Arama Motorlarından

Kullanılan: 5 2.4%
  • İnternet Reklamlarından

• Diğer..

• Kullanılan toplam oy
    211

kara gözlü

Yeni Üye
Ara sınav soru ve cevaplarını ararken google arama motoru bu siteyi karşıma çıkardı;) Yararlı bir site ayrıca soru ve cevaplar için tşk...

Garbino

Özel Üye
J3_u_L_u_T 33 Bide sitemizi çok sevdin ve beğendin ondan dimi ?? :D:D:D
Bu arada Hepiniz Aramıza Hoşgeldiniz :D:D:D

cimbom1905

Yeni Üye
"Çıkabilecek Sorular" bölümünde yayınlanan sorular çıkma şansı olan sorulardır. Ama LÜTFEN sadece sorulara bakarak çalışmayın.. Ders Notları Bölümünde hazırladığımız ders notlarından çalışmanızı öncelikle tavsiye ederim. Çıkabilecek sorular başlıklı forumda daha çok çıkabilecek tarzda ve yapıda olan sorular yayınlanıyor.. Yani bu şu demektir; Soru kalıpları..

Tekrar tekrar önemle belirtiyorum.. Ders Notlarına daha çok önem verin

.
cıkabilecek sorular dediğin yer neresi bulamadım ben

dusdenizi

Yeni Üye
bende açıköğretim öğrencisiyim ve sorularla ilgili google de arama yaparken buraya geldim çok yararlı bilgiler var ellerinize sağlık çok güzel bir site

ayseen

Özel Üye
bende google de arama yaparken buldum.çok güzel bi site diğer aoflü arkadaşlarımada tavsiye ettim.

kemanci_33

Yeni Üye
Ne kadar kolaymış esirin olmak
Tesadüf eseri bakışmış sana
Sen derya olmuşsun ben coşkun ırmak
Sonrası çaresiz akışmış sana...

B

B.E.MİM

Misafir
siteyi google arama motorundan buldum.birçok siteye üyeliğim var ama en çok fayda gördüğüm ve en çok işime yarayan bilgiler bu sitede.yöneticileri tebrik ediyorum,tahmin ettiğinizden çok daha fazla yardımcı oldunuz bana.sınavdan çıkar çıkmaz hemen bilgisayarımın başına oturup heyecanla sonuçları bekledim ve sınavdan öncede verdiğiniz ders notlarından çalıştım.tekrar teşekkür ederim herşey için.umarım derslerimi veririm ve 4.sınıfa geçerim :)

weeping eyes

Özel Üye
siteyi google arama motorundan buldum.birçok siteye üyeliğim var ama en çok fayda gördüğüm ve en çok işime yarayan bilgiler bu sitede.yöneticileri tebrik ediyorum,tahmin ettiğinizden çok daha fazla yardımcı oldunuz bana.sınavdan çıkar çıkmaz hemen bilgisayarımın başına oturup heyecanla sonuçları bekledim ve sınavdan öncede verdiğiniz ders notlarından çalıştım.tekrar teşekkür ederim herşey için.umarım derslerimi veririm ve 4.sınıfa geçerim :)
teşekkürler aramıza hoşgeldin

zeynep-zehra

Yeni Üye
arkadaşıma açıköğretim yazdım dışdan okuycam dedim oda senin için zor olur bunla ilgili siteler vardır ara bul dedi bende vize final soruları derken googlede bu siteyi gördüm iyi ki görmüşüm site gerçekten güzel başka sitelerde vardı ama bu site daha candan daha samimi ve gerçek geldi bana o yüzden burdayım emeği geçen herkese çok tşk ederim

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,733
Son üye
Sightmrg