artık mezunum diyenler

huri mert

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
ve sonunda sen sağ,ben selamet aöf herşey bitmiştir ama hayat şimdi başlıyor...

blueflame

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Diplomalar finaller açıklandıktan kaç gün sonra veriliyor acaba?

cengizayar

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Bende mezun olmuş olabilirim ilk dönemden zayıfım yok not ortalamam 3,02 vizeler de de notlarım iyi sayılırdı bu sınavlar da ortalama geçti sayılır 40ın altında almam en düşük notum DD olur

C

cenkil

Misafir
hayırlı olsun

arkadaşlar şu an itibarıyla gayr-ı resmi olarak mezunum:haha...diğer mezun olan arkadaşları da tebrik ediyorum
arkadaşım seni tebrik ediyorum.
inşallah ben de mezun olmayı bekliyorum. aöf gitgide amele işine döndü. sanırım amatör kişiler tarafından hizmet yürütülüyor. sorular hatalı, anlamsız, cümleler düşük, kelimeler anlamsız ve imla hatalı ve yanlış. soruların hatalı oluşu yetmiyor bir de cevap şıkları hep birbirine benziyor, (hangisi içilir: su, meyve suyu püresi gibi) hizmetler arızalı.. önceki dönemden yüksek onur belgesi verecekler hala bekliyorum. yani Allah herkesi bir an evvel bu kurumdan kurtarsın.. amin..

jonny

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
arkadaşım seni tebrik ediyorum.
inşallah ben de mezun olmayı bekliyorum. aöf gitgide amele işine döndü. sanırım amatör kişiler tarafından hizmet yürütülüyor. sorular hatalı, anlamsız, cümleler düşük, kelimeler anlamsız ve imla hatalı ve yanlış. soruların hatalı oluşu yetmiyor bir de cevap şıkları hep birbirine benziyor, (hangisi içilir: su, meyve suyu püresi gibi) hizmetler arızalı.. önceki dönemden yüksek onur belgesi verecekler hala bekliyorum. yani Allah herkesi bir an evvel bu kurumdan kurtarsın.. amin..
teşekkürler kardeşim darısı başına

adanusum

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
ya benim gibi salak adam yok küseresel pazarlama kolay diye bakmadım öle 2 gün ancak okudum yani 2 şer saat çaktık bütün sorular yabancı geldi bana:D vize 80 final 20 olsa çandan geçermiyiz ya 20 en kötü ihtimal final için benim demek istedim finalde 20 alsak çana sokarlarmı bizi

Gunnay

Yeni Üye
Bölüm:
İktisat
çok büyük ihtimalle artık ben de mezunum arkadaşlar. son sınav baya zor geçti ama mezunum diyebilirim. benim durumumdaki arkadaşlara tebrikler

K

Kayıtlı Olmayan

Misafir
emin değilim ama mezun olmak istiyorum :(((

iktisat tarihi yakma beni nolur :((( tek ders kaldı vizeden o kadar emindim sonuç açıklandı 20 almışım şaka gibi inanamadım şimdi finali sabırsızlıkla bekliorum 45 50 fln alsam geçermiyim acaba bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? eğer geçersem mezunum inş :(((

nstlys

Yeni Üye
2,97 ortalama var ama bu sınavlarda ozellikle pazar saat 2 deki sınavlardan gözum korktu ortalama her dersten 6 doğru cıkarmam lazım hepsi DD olsun ona bile razıyım anlıyacagınız sınırdayım ....... ve stresi .....

SORULARIN CEVAPLARINI NEZAMAN YAYINLARLAR BUGUN DIE SÖYLENİOR

kalabey

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar Benim notlarım ama hala vesvese yapıyorum, finallerden zorlandım baya....türkiye ekonomisi hariç diğerleri kötü geçti...Ya sabır
FİNANSAL TABLOLAR ANALİZİ 85,00
TÜRKİYE EKONOMİSİ 60,00
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ 75,00
STRATEJİK YÖNETİM II 75,00
KÜRESEL PAZARLAMA 80,00
Mezun olurmuyum hala emin değilim.

jonny

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
Merhaba Arkadaşlar Benim notlarım ama hala vesvese yapıyorum, finallerden zorlandım baya....türkiye ekonomisi hariç diğerleri kötü geçti...Ya sabır
FİNANSAL TABLOLAR ANALİZİ 85,00
TÜRKİYE EKONOMİSİ 60,00
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ 75,00
STRATEJİK YÖNETİM II 75,00
KÜRESEL PAZARLAMA 80,00
Mezun olurmuyum hala emin değilim.
final ne kadar kötü geçmiş olsada bu notlar sizi kurtarır kutlarım

insider

Yeni Üye
arkadaşlar beninm ilk dönem de zayıf dersin yok ortalamada 2.75 geldi
vizelerde
finansal tab.analizi :80
türkiye ekonomisi :75
küresel pazarlama :75
stratejik yönetim 65
insan kaynakları :60
türk dlil :40 geldi.
fakat finallere fazla çalışamadım.Baya zordu inşallah bir sıkıntı çıkmaz.sizce mezun olma şansım nedir.yorumlarınızı bekliyorum.

eelifff

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
vize 85, final de 12 soru ile 60 ,ortalamam 67,5 bb ...sanırım bende mezunum artık;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417
Kullanıcılar
90,726
Son üye
LeonUO