Aşkı kalıcı kılan nedir¿

Aşkı kalıcı kılan nedir¿

• Kullanılan toplam oy
    13

hayat42

Yeni Üye
ayrılıklar olmasa, insanlar birbirne güvense, sonsuza dek sevse, her ne olursa olsun her daim onunda yanında olsa, belki kalıcı olabilir aşk ama aşkı kalıcı kılan bşy kalmıyor ortada:(

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
şıklardaki yansıması ne peki bu düşüncenin¿ sağlıklı bir ilişkiden dem vuran cümleler henüz keşfedilmediyle son bulmuş yani¿ oyumuzu kullanalım lütfen:)

AsenA_38

Yeni Üye
aşk farklı bişey bence yılları beraber geçirirsin ama aşık değilsindir seviyosundur...ayrı yapamazsın çnkü alışkanlık var seviyosundur ... aşkın ulaşılmayan olduğunu düşünüyorum ben ulaştığın anda aşk kalmaz farklı duygular başlar

Aşkaimtisal

Yeni Üye
ulaşamamak aşka kalıcılık verir diyorum.... çünkü herşey tüketildikçe değerini yitirir, aşk da böyledir...

eebru

Özel Üye
ULAŞAMAMAK.. ulaşılmaz olan her zmn daha çekici cazip gelmiştir.. aşkta öyle ya ulaşamayınca karşına engel çıktıkça daha da bağlanıyorsun daha çok seviyorsun..

ayşeilknur

Yeni Üye
Ulaşamamak birini seviyosun biliyosunki o imkansız ama hergeçen gün ona duyduğun ilgi artıyo...ULAŞAMAMAK

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Tarihteki aşklarda da rol model olarak ulaşamamak var aslında ama ii de aşk'ın doğasında ulaşmak için arzulamak varken ulaşamamakla güçlenmesi nasıl haksız bi güçler dengesidir nasıl bi ızdırap sürecidir.. Ulaştıktan sonra bitecekse nasıl boşa harcanmış bir emek halinde bi görünümü vardır¿ Hadi aşk bitti ulaştık diyelim verilen emeğede eyvallah diyelim.. Az ileride boşluğa düşen sen mi oluyosun, yoksa duygu yoksunluğuna uğrayıp yinede buna boşvermişlikle yoluna devam eden kalp mi¿ ve hemen herkesin hayatında bi boşvermiş kalbi olduğuna göre aşk denen şey yok olmuş denemez mi¿
neysee kafam karışmış benim hakikaten:p

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Şöyle bi yazı okumuştum orda diyordi ki;
Aşık olmak sihirli bir duyguyu yaşamaktır. Bu iki ayrı kişinin bir olması demektir.Bunun için aşk iyi ilişkinin sebebi değil sonucudur
Saglıklı ilişkide oyumu kallandım ama bu şıkların hepsi bütün aslında
ama 'tutkuyu es geçmeyeLim en çok tutkuyLa besLenir yoksa zaten aşık oLamazsınız ki sonra adım adım ilerler Güven iLk sıradadır, emek şefkat diye devam eder ...

SIRMA

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
bence gerçekten sevgidir samimiyettir karşıdakine samimi kalpten olmaktır...sevgi saygı empati bunlar çok büyük etkendir zaten zamanla hayatında o olmasa denilse bi düşün denilse gerçkten acı çekmektir tabi kişiye göre değişir..
ALLAH herkesin gönlüne göre versin ..
oyumu ama emek te kullandım.. aşk fedakarlık sağduyu büyük çaba ve emek ister emek her yönden hep kıymetlidir ki zaten....
teşekkürler konu için:)

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
aşk emek ister ama kalıcı kılan şey soruluyo¿ emek harcayıp aşkı kabullendirirsin belki ama 2 gün sonra kalıcılığı sağlar mısın bilemiyorum emek dediğin şey devamlılık arzettiğinde yıpranma yapar...

mliks

Yeni Üye
aşk emek ister ama kalıcı kılan şey soruluyo¿ emek harcayıp aşkı kabullendirirsin belki ama 2 gün sonra kalıcılığı sağlar mısın bilemiyorum emek dediğin şey devamlılık arzettiğinde yıpranma yapar...
güven,dürüstlük ve karsındakı ınsanı degıstrmeden oldugu gıbı kabul etmek

asah

GOLD Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
secenekler arasında sadakat ve anlayıs yokk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414