AUZEF 2021 Bahar Dönemi Arasınavları Çevrimiçi Olacak

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Koronavirüs pandemisinde tedbirler kaldırılığ normalleşme başlamışken açıköğretim öğrencileri açıköğretim sınavlarının online olup olmayacağını merak ediyordu. 2 Mart tarihinde toplanan İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, 2020 - 2021 yılı bahar dönemi arasınavlarını online olarak yapacaklarını duyurdu.

Atatürk Üniversitesi 2020 - 2021 yılı bahar dönemi arasınavlarının online yapılacağına ilişkin duyurusu için tıklayınız.

İstanbul Üniversitesi 2020 - 2021 yılı arasınavları online olarak nisan ayı içerisinde yapılacak. Sınav takvimi henüz belli olmamış olup belirlendiğinde sizlere duyuracağız.

İstanbul Üniversitesi tarafından yapılan açıklama:

Değerli öğrencilerimiz,

01.03.2021 tarihinde Cumhurbaşkanlığı tarafından ilan edilen illere göre risk durumu çerçevesinde yüz yüze sınav uygulamalarının oluşturabileceği olumsuzluklar göz önünde bulundurularak 2020-2021 eğitim-öğretim yılı bahar yarıyılı ara sınavlarının çevrim içi (online) yapılmasına karar verilmiştir. Bitirme ve telafi sınavlarına ilişkin bilgilendirme, salgın sürecinin gidişatına göre önümüzdeki haftalarda yapılacaktır.

Kaynak: İstanbul Üniversitesi

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,727
Son üye
Feederblw