Bankacılık ve Sigortacılık

peri_

Yeni Üye
çok zor değil.ben 2ye geçtim.yardımcı kitap + e-öğrenmedeki geçmiş sorulara bak neredeyse aynı şeyler gelio sınavda.kolay gelsin şimdiden

murat pınar

Yeni Üye
arkadaşlar detrslere nasıl çalışacağız bi fikriniz varmı ya kitapları adm ama nereye çalışlacağım blmiyorum

murat pınar

Yeni Üye
çıkmış sorulara ve konu özetlerine nerden giriyoruz

peri_

Yeni Üye
ben murat yayınlarının yardımcı kitabını almıştım.1.sınıflar için soru bankası var.orada bütün derslerden sınavda çıkabilecek tüm soruları sormuş.hiçbişey yapamazsan soru bankasını ezberle.geçmiş yıl sorularına da e-öğrenme den giriyorsun.orda oturum aç falan yazıyor zaten oradan bakabilirsin.

Rasheed

Yeni Üye
Sanırım burası benim bölümüm ;)

murat pınar

Yeni Üye
selamlar, ya bu bölümü 4 yıllk okumak istiyorum 2 yıllk bittikten sonra 4 yıllığa geçiş yapma gibi bi şansım varmı

Linsey

Özel Üye
selamlar, ya bu bölümü 4 yıllk okumak istiyorum 2 yıllk bittikten sonra 4 yıllığa geçiş yapma gibi bi şansım varmı
İşletme veya iktisat seçebiliyorsunuz,
3.Sınıftan başlayarak devam etme hakkınız bulunmaktadır;)

selen_86

Yeni Üye
bankacılık ve sigortacılık

bankacılık ve sigortacılık bölümü çıkmış soruları elinizde varmı acaba?

erkan_esat

Yeni Üye
slm arkadaslar ben bune acık ogretıme yazıldım bankacılık ve sıgırtacılık ek kontenjana yzdıum kıtaplar cok gec geldı.ben hıc calısmıyıyorum calısma alıskanlıgım yok vıdeolu ders anlatım nerde bulabılırım anadolu edudan bulamadım elımde bir sıte vardı kaybettım nasıl gececegım bu sınavları hıc bılmıyorum zaman kalmadı gonderdıklerı kıtaplar cok kalın zaten okusam 1 senede ancak bıter:):)

peri_

Yeni Üye
ö öğrenmede olacak videolu anlatım.yardımcı kitap ve soru bankası al..soru bankasından çalış madem zamanın yok.soruları ezberle artık.aynı şeyler çıkıyor genelde

caponeb

Yeni Üye
pericim 2.ye gecmıssın sanırsam.fakat surda hata yapıosun ben murat ılkumuta gıttım gecen sene yanı 1.sınıfta tumderslerım 80 ın uzerınde yardımcı kıtabını alırsan ewet ısını gorur 1sınıfta asagı yukarı yardımcı kıtaptakı soruların aynısı cıkıo...
yanlız sen de bılıosunkı 2 sınıfın derslerının kursu yok e ogrenmedıkı vıdeolar yetersız vede baya eksık adamlar bankacılık pazarlamasını 28 er dk dan ıkı vıdeıo ya sıgdırmıslar unıte sayısı 5 40 dkda bıtmıs okadar bosluk varkı...bende hem muratın hem de tasarının 2 sınıf yardımcıları var...ılk basta salak gıbı ordan calısıodum buyuk ıhtımal sende ordan calısıosun suan ama o kıtaptakı soruların hıcbırı cıkmıo arkadasım eger 2005 densonra cıkan bankacılık hukuku pazarlaması sorularına bakarsan hepsı aofnın verdıgı kıtaparın en arkalarındakı ornekler varya hanı konuyla alakası olmayan yerler gunmuzde dıe makaleler ordan gelmıs 6 soru oyuzden bosuna yardımcıkda takılıp kalma...ben hukuku bıtırdım yardımcıdan arasınava kadar sonra pazarlamayı bıtırıdım dedım bı 07 ıle 08 de cıkan soruları cozıyım yardımcı kıtap ozet cıkarmıs aklınca ama sorulardan en fazla 5 10 tanesı tutmus gerısı ana kıtaptan...gecen hafta dersaneye gıttıgımde mudurle konustum dogrudur dedı bu kıtaplar zaten ozet yanı ogretmenler tarafından yazılmıo ana kıtapları kısaltıp yazıolarmıs...!!suan napıosun dersen ana kıtaptan ozetlerı cıkardım 2000-2008 arası cıkan soruların yerlerını cızıp oraları baz aldım onlarıda bu ayın sonunda kıtap halıne getırcem...

kısacası peri hanım 2.sınfta ole 1.sınıftakı gıbı soru falan ezberlıyemezsın o ana kıtabın tamamını ya ezberlıycen yada benım gıbı adam gıbı sabah 8 de yatıp 12de kalkıcan ozetlıyceksın!!!ben bıde vıdeoların dvdlerını satın aldım:D:Dbı seye yara dıe ordakı hocalr gelsın ben onlara ders vereyım!!!bosuna zaman kaybı...

peri_

Yeni Üye
walla :j arkadaşım haklısın...zor bu sene çoook zor...:D

caponeb

Yeni Üye
walla :j arkadaşım haklısın...zor bu sene çoook zor...:D
obur taraftada yazdıgım gıbı perı artık aof ole ezber soru mantıgına gıtmıo aslında dun dersanede konusu oldu hocaylada 2005 de komple kıtapları degıstırdıler eskıden mesela kıtaplar ıkıncı sınıf kagıda falan basılodu artık renklı yerı falan var dıkkat ettıysen:)en basıtınden bu!asıl onemlı olan aof artık dersane sektorunun elınden almak ıstıo oyuzden gecen sene e ogrenme dıe portal kurdu!bu ıste cok para var sımdı ıkı yıllıkların ıkıncı sınıflarıın kursları olmadıgını bılıo ama dersaneler yıne yardımcı kıtap basıo bu derslerlerle ılgılı, adamlar e televızyondakı vıdıolarda bıle ızledıysen eger konusuunda uzman hoca olmadıgından zor zanaat anlatttıolar!ve de cok eksık!oyuznde 2000 den 2006 ya kadar olan soruları yardımcı kıtaptakı sorularla bırebır ama 2006 dan sonrakı soruların hıcbırı yardımcı kıtaplarda yok tamamen aofnın ana kıtabında kıyıda kosede kalmıs ornekler makaleler falan var onlaardan sormuslar!!!yanı yardımcı kıtabın havası sondu oyuzden ben yerınde olsam anam kıtabı gecmıs yıllarda cıkan sorular dogrultusunda ozetlerımm!hangı dersten zorlanıosan eger!2006 ya gelene kadar 5 6 tane yanlısım cıkıodu 2006 dan sonrakılerı cozmeye basladım 10 15 yanlıslara cıktı!olan bıze oluo yanı burant kavgasında peri!!!!!!!

peri_

Yeni Üye
haklısın valla. . . 2 ders takıntılıyım diğerlerini aştım sonunda.sınavda görcez artık hayırlısı..bide bişey sorcam benim 1.sınıftan muhasebem var.şimdi 3 dersten kalan sınıf tekrarlıyo ya ben 2.sınıftan 2 dersten kaldım diyelim bir de 1.sınıfın muhasebesini yine veremedim diyelim 3 ders yapıyo ya 2.sınıfı tekrar edermiyim yoksa 1.sınıfın dersini ve 2.sınıftan kaldığım 2 dersimi tekrar ederim sadece..kafam karıştı yaa

caponeb

Yeni Üye
haklısın valla. . . 2 ders takıntılıyım diğerlerini aştım sonunda.sınavda görcez artık hayırlısı..bide bişey sorcam benim 1.sınıftan muhasebem var.şimdi 3 dersten kalan sınıf tekrarlıyo ya ben 2.sınıftan 2 dersten kaldım diyelim bir de 1.sınıfın muhasebesini yine veremedim diyelim 3 ders yapıyo ya 2.sınıfı tekrar edermiyim yoksa 1.sınıfın dersini ve 2.sınıftan kaldığım 2 dersimi tekrar ederim sadece..kafam karıştı yaa
pericim 3 ders o seneye aıt olması lazım sınıfta kalman ıcın ama bısey degısmıo sonucta yanı kalsanda sadece kaldıgın derslerden sınava gırıosun komple tum derslerden tekrar sınav olmuosun yani...ayrıca alttan 1 dersın kalmıs olsa bıle 2.sınıfın sonunda butunlemedede veremedıysen sonucta yıne sınıfta kalıosun koskoca 1 sene boyunca o 1 ders ıcın beklıosun hayatından cok buyuk bı zaman kaybı olur oyuzden tumderslerı vermeye bak!!!!zor bısey bılıorum ama bıraz kasarsan basarırsın emınım...tum derslerı verene kadar dıplomayı alamazsın gecıs yapamazsın ne orgune ne aofye buda ek bılgı olarak aklında kalsın!!

peri_

Yeni Üye
saol yaa.kalıcam o 2dersten muhtemelen ama komple 2yi okumak istemiyorum tekrar.bütünlemede hazırlancam artık.ya benim 2 yaşında 1 kızım var ve çok rahat çalışamıyorum..o yüzden elemek zorunda kaldım 2 dersi vakit ayıramadığım için.bütünlemede yüklencem artık..hepimize kolay gelsin

caponeb

Yeni Üye
saol yaa.kalıcam o 2dersten muhtemelen ama komple 2yi okumak istemiyorum tekrar.bütünlemede hazırlancam artık.ya benim 2 yaşında 1 kızım var ve çok rahat çalışamıyorum..o yüzden elemek zorunda kaldım 2 dersi vakit ayıramadığım için.bütünlemede yüklencem artık..hepimize kolay gelsin
allah bagıslasın tabı zor olur oleyse ama yaptıgın cok mantıklı yanı 2 derste butde cok rahat verılır yanı maxımum 20 unıte 10 ardan olsa unıteler...

34SVS58

Yeni Üye
muhasebe+davranış+hukuk+iktisat= BÜT =yazın motor kesin hareret yapar

34SVS58

Yeni Üye
ana kitaba çalışacak olsam benim aöf de ne işim var??

şuan 1. sınıfım, yardımcı kitaba çalışır 4'e kadar arkama bakmadan bütün dersleri veririm + kursa gitmeden...

yukarıdakileri yapmadıktan sonra aöf okumanın bi esprisi yok!

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,727
Son üye
Feederblw