Ben Yeniyim Galiba :)

AhmetBalci1989

Yeni Üye
Selam Arkadaşlar..

Ben bu sene AçıkÖgretim tercihi yaptım Bankacılık Ve Sigortacılık bölümüne.Kısaca ben size hemen sorumu sorayım ;

Bu Açık Ögretimde okuyup üniversitelerde derslere girebiliyormuyuz ? Örnegin ben İstanbulda oturuyorum burdaki üniversitelerde ders görebilirmiyim ?

Denibo

Yeni Üye
Aynen Kardeşim Bende Bu Sene Bankacılık Ve Sigortacılık Yazdım Tercihim O Oldu Bende Onu Merak Ediyorum Üniversitelerde Derslere Girebiliyomuyuz Acaba Arkadaşlar ???

AhmetBalci1989

Yeni Üye
tabiki girebiliyorsunuz...
Bilgini bizimle paylaştığın için teşekkür ederim.Verdigin cevap güzel fakat ne zaman bir forum sitesine girsem bu konu ile ilgili bilgisi olanda bişey yazıyor bilgisi olmayanlarda yazıyor.İstedigimiz zaman girebiliyormuyuz derslere yoksa kısıtlı bi imkanmı bu yani haftanın 5 günü gidebiliyormuyuz ?

öznur55

Yeni Üye
mrb bende açıköğretim bankacılık ve sigortacılık bölümünü okuyorum derslere cumartesi ve pazar günleri girebiliyorsunuz oda belli derslere bütün erslere girilmiyor

daisy86

Yeni Üye
PAZAR GÜNÜ belli dersler var
Akademik Danışmanlık kapsamında yüzyüze öğretimi yapılan dersler şunlardır:

Sınıf Dersleri: Genel Matematik, Genel Muhasebe, İktisada Giriş
Sınıf Dersleri: Muhasebe Uygulamaları, İstatistik, İktisat Teorisi
Sınıf Dersleri: Maliyet Muhasebesi, Türk Vergi Sistemi, Finansal Yönetim, İngilizce
Sınıf dersleri için akademik danışmanlık uygulanmamaktadır

saatleride genel mat: bi 16:00 da var bide 14:00 te var
genel muhasebe:09:00 ile 14:00 te var
iktisada giriş:09:00 ile 11:00 de var
muhasebe uygulamalrı:16:000 ile 09:00 te var
iktisad teorisi:14:00
istatistik:11:00 ile 16:00
maliyet muhasebesi:14:00te var
türk vergi sistemi:11:00
finansal yönetim:09:00
ingilizde:16:00

hepsi PAZAR GÜNLERİ VAR.İNŞ YARDIMCI OLUR ARKADAŞLAR

caponeb

Yeni Üye
2.sınıfın cıkmıs soruları hıcbıyerde yok e ogrenmeden bakıp cozceksın artık...eger 2ysen tabi!!!!

ıstanbulda derslerı marmara unıversıtesı vermekte arkadaslar!!!!sadece temel dersler verılmektedır fakat sunu solıyebılırmkı!unıversıtedekı dersı dınlerken hıc bırsey anlamazsınız bu kesın ve nettır zaten bombos olur genelde cunku hocalar orgune anlatır gıbı anlatıo bosuna gıdıpte kafanızı bulandırmayın ıyce...adamlar havadan para kazanıo sırtınızdan sıze en ufak bısey veremez!!!!emın olun!yardımcı kıtap alın calısın ondan ıyıdır!!1

rainbow

Özel Üye
üniversite derslerine katılmış biri olarak diyebilirimki asla gidip waktinizi harcamayn..millet dalgaya alıyor,hocalarda dersleri yarım bırakıp arkalarına bakmadan kaçıolar...yardımcı kitaplar çok güzel....nacizane fikrimm:D

downman

Yeni Üye
slm arkadaslar bu sitede yeniyim bende bankacalık we sigortacılık 1. sınıf ögrencisiyim aöf hakkında takıldıgınız weya yardım istediginiz konular olursa yardımcı olurum hepinizi aöf basarılar dilerim ;)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz