Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölümü

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Katılım
9 Şub 2011
Mesajlar
5,900
Tepkime puanı
22
Puanları
38
Bölüm:
İşletme
Şehir:
Bursa
Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programı


Fakültemiz Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümüne bağlı olarak Yükseköğretim Yürütme Kurulu’nun 09 Mart 2011 tarihli toplantısında açılmasına karar verilen Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı iki yıllık bir önlisans programıdır.

Programının temel misyonu, Atatürk İlke ve İnkılâpları çerçevesinde, evrensel bilim ve insanlığın ortak aklı ile oluşturduğu değerler ışığında tüm insanlığa ve özellikle de ülkemize fayda sağlamaktır. Eğitim vizyonu ise sorgulayan ve eleştiren, geleceğe ve gelişmeye dönük fikirler geliştiren, disiplinlerarası çalışmaları bir potada toplayabilen ve ekip çalışmasına yatkın bireyler yetiştirmektir.

Programın temel amacı, alanında yetkinlik kazanmış bireyler yetiştirmektir. Bu bağlamda, programdan mezun olan öğrenciler, sektörel hacmi giderek artan ‘çağrı merkezi’ sektöründe kalifiye eleman ihtiyacının karşılanması hususunda öncelik kazanmaktadırlar.

Programdan mezun öğrencilerin en büyük istihdam alanları programın özelliğinden dolayı ağırlıklı olarak çağrı merkezleridir. Aynı zamanda öğrenciler isterlerse “Meslek Yüksekokulları ve Açıköğretim Önlisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine Devamları Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca kendi alanlarında örgün öğretim veren programlara dikey geçiş yapabileceklerdir. Ayrıca bu programdan mezun olacak öğrenciler, kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilebileceklerdir.


Programda ekte yer alan müfredat programı uygulanacaktır. Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programı Müfredatına ulaşmak için tıklayınız.
 

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
19,453
Mesajlar
150,271
Kullanıcılar
90,421
Son üye
eduloans
Üst