Diplomada açıköğretim yazıyor mu?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Katılım
9 Şub 2011
Mesajlar
5,888
Tepkime puanı
22
Puanları
38
Bölüm:
İşletme
Şehir:
Bursa
Diplomada açıköğretim yazıyor mu?

Açıköğretim şeklinde üç üniversite, Anadolu, Atatürk ve İstanbul üniversiteleri eğitim vermektedir. Anadolu Üniversitesi'nde Açıköğretim şeklinde 3 fakülte, Atatürk Üniversitesi'nde bir fakülte ve İstanbul Üniversitesi'nde bir fakülte eğitim vermektedir. Bunlar Anadolu için Açıköğretim Fakültesi, İktisat Fakültesi ve İşletme Fakültesidir. Atatürk Üniversitesi için Açıköğretim Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi için Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi'dir.


  • Açıköğretim Fakültesi bünyesindeki önlisans ve lisans programlarından mezun olan öğrencilerin diplomalarında Açıköğretim Fakültesi ve programın adı yer almaktadır.
  • Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bünyesindeki önlisans ve lisans programlarından mezun olan öğrencilerin diplomalarında Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi ve programın adı yer almaktadır.
  • İktisat Fakültesi bünyesindeki lisans programlarından mezun olan öğrencilerin diplomalarında İktisat Fakültesi ve programın adı yer almaktadır.
  • İşletme Fakültesi bünyesindeki lisans programlarından mezun olan öğrencilerin diplomalarında İşletme Fakültesi ve programın adı yer almaktadır.
 

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
19,442
Mesajlar
150,259
Kullanıcılar
90,417
Son üye
Aleyna Ertürk
Üst