Düşünelimmmm Ve Yorumlarınızı Alalım..

ogrenci_84

Özel Üye
Uyurken ortalama 400 kere pozisyon degistirilir. bu yuzden 'ben yatarken hic hareket etmem' diyenlere kulak asmayin.

Kargalar sosyal yapilari ve alet kellanma çeşitliligi ve becerileri ile insana en cok benzeyen canlilardir...

Amerika eski baskani george bush'un yardimcisi dan quayl'in indiana valisi iken cok karisikliga yol aciyor diye degeri 3.14... olan pi sayisinin 3.0 olarak alinmasin yasalasmasi icin calistigini biliyomuydunuz?

Deniz atları, erkekleri hamile olan tek canlı grubudur!

İki akcigerimizdeki mikro hava keseciklerini bir bir yanayana dizersek bir futbol sahasini kaplayabilecegini

Kaburga kemiklerimizin dügüm atilabilecek kadar esnek oldugunu

Dünyanin sekizinci harikasinin gechen gün yolda gördügüm bir (bkz: esmer) oldugunu ???

Bir ic mimarin cizim yaparken gunde 3 litre cola, 2 paket sigara, 5 talcid, 2 apranax, 2 supradin, 2 milka cukulata tuketip, 52 sarkilik bir mp3 listi 15 kere bastan dinleyebildigini biliyor muydunuz?

Pirelerin binlerce turu oldugunu ve kendi agirliklarinin 15 kati kadar kan emebildiklerini

Erkeklerin beyin hucrelerinin kadinlardan daha fazla olmasina ragmen bunlarin cogunu spontane seks arayisina kanalize etmelerinden dolayi bu avantajlarindan faydalanamadiklarini biliyor muydunuz?(Buyuzden bayanlar onları zeka konusunda bastırabiliyor,Boşuna erkekler için aklı fikri.......'te dememişler:))

3,7 litre benzin yaklaşık 3 milyon litre içme suyunu kirletmeye yetermiş

Geri dönen her bir ton cam için de 100 litre az petrol kullanımı gerçekleşiyor imiş

Aslanlarin butun bir gunu sevişerek gecirebildigini fakat her seferininde en fazla 15sn. surdugunu :)

Kaplan,aslan gibi yaratiklari 'egzotik pet' olarak besleyenlerin bu hayvanlarin patilerini kestiklerini (ve sakat kalmalarina yol actiklarini)
Kucuk bir pitbull'un cenesiyle bir tondan fazla guc uygulayabilecek kapasitede oldugunu

8 yil 7 ay 6 gun boyunca ciglik atmakla olusacak
ses enerjisiyle, bir bardak nescafélik su isitilabilir...

Domuzlarin orgazmi 30 dakika surer...

Basinizi 1 saat boyunca duvara vurarak 150 kalori yakarsiniz....

Bir yil boyunca uyanik oldugunuz her an sakiz cignemeniz size senede yaklasik bes kilo kaybettirir..

Ambulanslarin onunde nie tersten ambulance yazar ... sebep biz arabada giderken arkamizdan bi ambulans gelirse onu tek gorebilcemiz yerler olan aynalardan baktiimizda o yazii duzgun okumamiz için

insan hayati boyunca 2 olimpik yüzme havuzu dolduracak kadar tükürük salgilar.

Orgazm anında nabız 150 ye varır.

Soru eki mi ayri yazilir ifadesindeki mi sozcugunun yerine buyuk unlu uyumu kurali dahilinde mu'nun de gelebilecegini biliyor muydunuz?

Denize atılan bir izmaritin 7 metreküp suyu zehirlediğini?

Bir insanin gunde 2 litre su icmesi gerektigini ve ortalama american vatanda$inin ki$isel bakim ve ev temizligi dahil gunde 300 litre su tukettigini.

ayseen

Özel Üye
emeğine sağlık.deniz atları ha hiç aklıma gelmezdi.gerçekten bilmediğim şeyler yazmışsın sağol

ogrenci_84

Özel Üye
emeğine sağlık.deniz atları ha hiç aklıma gelmezdi.gerçekten bilmediğim şeyler yazmışsın sağol
hiç gerçekten deniz atı gördünmü peki(ilginç ama ben karadeniz sularında düzcede gördüm ilginç hemde kaç kere...)

ayseen

Özel Üye
cidden mi ben çizgi filmde bide belgeselde görmüştüm.canlısı nasıl bişey anlatsana

ogrenci_84

Özel Üye
cidden mi ben çizgi filmde bide belgeselde görmüştüm.canlısı nasıl bişey anlatsana
BENDE DENİZDE YÜZERKEN BİRŞEY ELİME GELDİ YOSUN SANDIM BAKTIMKİ DENİZ ATI İLK İNANAMADIM,SONRA JOK FAZLA BELGESEL İZLEDİĞİM İÇİN GÖRDÜĞÜM ŞEYİN O OLDUĞUNA İNANDIM..JOK ŞEKERLER AMA YA.BÜTÜN GÜN ONU İZLEMİŞTİM:)

jale71

Yeni Üye
bilgiler için tşkler.

servivor_050

Super Moderatör
Bölüm:
İktisat
Emeğine sağlık

By_tr

Özel Üye
vay anasını çok ilginç bilgiler bunlar
teşekkür ediyorum