Eczacılık & Tıbbi Bitkiler

cihanyuzgec

Yeni Üye
İyi günler,Ben
İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi (5 senelik örgün lisans programı)'nda 1. sınıfı bitirdim. 2. sınıfa geçiyorum.
Eczacılık programı ile birlikte açıköğretimden "Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler" bölümünü birlikte okumak istiyorum.
Yani örgün bir şekilde eczacılık, açıktan tıbbi ve aromatik bitkiler programlarını birlikte okumam mümkün müdür ?

Cevaplarsanız çok sevinirim
İyi çalışmalar

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Maalesef Tıbbi ve Aromatik Bitkiler bölümü Uzaktan Eğitim şeklinde eğitim vermektedir. Sınavsız İkinci Üniversite Kapsamında değildir.

cihanyuzgec

Yeni Üye
Ama ben bu sene de YGS-LYS ye girdim.
Yani şu an Eczacılık okuyup aynı anda bu seneki puanımla uzaktan önlisans tıbbi ve aromatik bitkiler okuyamaz mıyım ?

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Aöf ve örgün okuyabilirsin ama, aöf ile uzaktan eğitim farklı şeyler. Uzaktan eğitim ile örgün eğitim aynı kapıya çıkıyor. Aralarında ki fark birinde derslere evinden bilgisayardan giriyorsun, diğerinde ise sınıfta ders işliyorsun. Ama açıköğretim de kitapları alıp sadece sınavlara giriyorsun.

YGS, LYS ile hem örgün hem uzaktan eğitim okuyamazsın, çünkü ikisi de kontenjan sınırlamalı ve ikisinde de derse katılma durumu var.

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,735
Son üye
Clamcaseptn