Eğitim Hayatımla İlgili Destek Lütfen

scarfaCe

Yeni Üye
Bölüm:
Çalışma Ekonomisi
Sayın Arkadaşlar Merhaba,

Öncelikle konuyu hangi başlık altına açacağımı bilemediğimden dolayı yanlış kategoriyi seçmiş olabilirim, bu duruma binaen özür dilerim. İsmim Oğuz, özel bir şirkette çok yoğun çalışan birisiyim, beyaz yakalıyım. Çalışma Ekonomisi öğretimimi tamamlayabilmem için sizlerden gönüllü ya da ücretli olarak bana destek olabilecek, yol gösterebilecek ve her aşamayı beraber yürüteceğimiz bir arkadaş edinmek istiyorum. Sayfaya üyelik amacım da budur. İşlerimin yoğunluğundan dolayı nereden başlayacağımı bilmiyorum ve yol gösterenim de olmadığı için öğrenciliğimi dondurmak zorunda kaldım. Kayıt yenileyeceğim ve öğrencilik hayatıma devam edeceğim, bu hususta bana destek olabilecek birine ihtiyacım var. En azından ön lisans diplomasını almak istiyorum, ama takip edemediğim için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Belki de ön lisans diplomasına hak kazanmışımdır haberim yok. Sınav takibi hangi konulara çalışmam gerektiğini ve en azından ön lisans diplomasını almak için hangi dersleri seçmem gerektiği konusunda destek almak istiyorum. Evli ve yoğun çalışan birisi olduğum için böyle bir destek almak istedim. Sözlerimde kusur olduysa tüm arkadaşlarımdan ayrı ayrı özür diliyorum.

Hepinize keyifli/iyi forumlar diliyorum.
Sağlıcakla ve hoş kalınız.
Syg,

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye