Elektrik Enerjisi Laboratuvar Dersleri Ödev Duyurusu

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Katılım
9 Şub 2011
Mesajlar
6,018
Tepkime puanı
24
Puanları
38
Bölüm:
İşletme
Şehir:
Bursa
AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ
Elektrik Enerjisi Üretimi, İletimi ve Dağıtımı Önlisans Programı
2019-2020 Öğretim Yılı Bahar Dönemi

Değerli Öğrencilerimiz;

Daha önce yayınlanan duyuruda belirtildiği gibi yaşanan COVID-19 salgını nedeniyle 2019-2020 öğretim yılı Bahar Dönemini kapsayacak biçimde ve yalnızca Bahar Dönemine mahsus olmak üzere, ilgili dönemde Atölye Çalışması I, Atölye Çalışması II ve Devre Analizi Laboratuvarı derslerine kayıt yaptıran öğrencilerin uygulama dersleri ödev tabanlı gerçekleştirilecek olup, 16 Haziran – 24 Haziran 2020 tarihlerinde Eportfolyo sisteminde ödev yüklemeleri gerekmektedir. Ödevlerin değerlendirilme işlemleri 25 Haziran 2020 - 05 Temmuz 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.

Eportfolyo Sistemine Giriş
  1. Ödevlerinize Eportfolyo adı verilen Ödev Otomasyon Sistemine giriş yaparak ulaşabilir ve hazırladığınız ödevleri yine aynı sistem üzerinden değerlendirilmek üzere gönderebilirsiniz.
  2. Eportfolyo Sistemine http://aofuygulamadersleri.anadolu.edu.tr adresinden soldaki Öğrenci Girişi sekmesine tıklayarak öğrenci otomasyon bilgilerinizle (E-posta veya T.C. Kimlik No ve Şifreniz) giriş yapabilirsiniz.
  3. Sisteme ilk defa giriş yaptığınızda aşağıdaki şekilde görüldüğü gibi Hesap Yönetimi başlıklı bir uyarı sayfası gelmektedir. Bu alanda isterseniz e-postanızı değiştirebilir güncelleyebilirsiniz. İsterseniz bu uyarıyı dikkate almadan, ana sayfaya geçmek için sol üstteki menüden e-PORTFOLYO sekmesine tıklayabilirsiniz.
  4. Eportfolyo ödev otomasyon sisteminin kullanımına ilişkin detaylı bilgi almak amacıyla ana sayfanın altında yer alan Eportfolyo Kullanım Kılavuzlarından “Öğrenci Kullanım Kılavuzu”na erişebilirsiniz.
  5. Ödev yükleme tarihleri içerisinde ödevini yükleyemeyenler için herhangi bir telafi uygulaması olmayacaktır.
  6. Ödev yükleme ve değerlendirme sürecinde;
    1. Teknik sorularınız için AÖS Destek üzerinden veya (222) 335 0580 (Dahili hat: 2768) numaralı telefondan Koordinatörlüğümüzle iletişime geçebilirsiniz.
    2. Akademik sorularınız için Eportfolyo sistemindeki ödev yükleme alanının altında yer alan mesaj bölümüne sorunuzu yazabilir veya Koordinatörlüğümüzle iletişime geçebilirsiniz.
Başarılar ve sağlıklı günler dileriz.
 

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,357
Mesajlar
134,219
Kullanıcılar
90,608
Son üye
scarfaCe
Üst