Erkeklerin gözüyle 'ideal kadın'ın özellikleri

wow

Banned
Erkeklerin gözüyle 'ideal kadın'ın özellikleri bir listede toplandı. Bu listeye göre ideal bir kadının okuma alışkanlığı olmalı. Erkekler gazetelerin sadece ilk ve son sayfalarını okuyan ve gündemi takip etmeyen kadınları sohbet arkadaşı olarak görmüyorlar.

Telefonla gerektiği kadar konuşmalı. Kadınların telefon konuşmalarını saatlerce uzatmaları erkeklerin sinirlerini bozuyor.

Ağır makyaj yapmaktan, aşırı parfüm ve çok çarpıcı ojeler kullanmaktan kaçınmalı. Böyle görünen kadınlar daha çok ilgi çekse de erkeklerin tercihi doğal ve masum güzellikten yana oluyor.

Televizyon dizilerine bağımlı olmamalı. Yaşamını bu dizilere göre programlayan ve bu saatlerde dünyadan kopan kadınları anlayamayan erkekler, doğal olarak onlardan uzaklaşıyorlar.

Lüks tutkunu olmamalı, alışveriş sırasında da mantığını koruyabilmeli. Taksit imkanı var diye eve gereksiz eşyalarla dolu paketler taşımamalı.

Alkol ve sigaradan uzak durmalı. Beğendikleri kadınları aynı zamanda birer anne adayı olarak gören erkekler kötü alışkanlıkları olan kadınlardan içgüdüsel olarak uzaklaşabiliyorlar.

Formuna dikkat etmeli. Ama her yemeğe ‘diyetteyim’ diye başlamamalı. Çünkü bu erkekleri en çok sıkan kelimelerden biri…
Evi ya da odasını oyuncaklarla doldurmamalı. Sadece görüntüsü güzel diye evi hiçbir işe yaramayan eşya kalabalığına boğmamalı.

Türkçe’yi kötü kullanmamalı. Bol bol yani, filan, şey gibi kelimeler kullanan ve argo konuşan kadınlar yerine etkili ve tane tane bir konuşma her zaman daha çekici geliyor.

Sadece kızlarla değil erkeklerle de arkadaş olabilen kadınlar, erkeklere daha çekici geliyor. Böyle kadınlarla daha kolay ve iyi iletişim kurabiliyorlar.

Çocuk taklidi yaparken itici olmamalı. Kadınların şirin olmak adına yaptıkları küçük çocuk taklitleri yerinde ve dozunda olmadığında erkeklerde ters tepki yaratabiliyor.
Kıskanç olmamalı. Sevgilisini sürekli sorgulayan ve takip eden kadınlar, kendilerine güvenmedikleri mesajını vererek çekiciliklerini kaybedebilirler.

Erkeğin her şeyiyle ilgilenmemeli. Bazen annesinden daha ileriye geçerek, erkeğin her işiyle ilgilenen kadınlar, aradaki büyünün bozulmasına ve erkeğin kaçmasına neden oluyorlar.

İç dünyasında huzurlu olabilmeli. Geçmişte yaşadığı psikolojik sorunları ve ailesel problemleri çözümleyememiş kadınların, erkeklerin gelecek planlarına girmeleri zorlaşıyor.

Kendi ayakları üzerinde durabilmeli. Hiçbir işlerini bir erkeğin yardımı olmadan yapamayacağını düşünen kadınlar, erkeklerde önceleri bir koruma duygusu yaratsa da bir süre sonra bu duygu sıkılmaya dönüşüyor.

sema@

Yeni Üye
Telefonla gerektiği kadar konuşmalı. Kadınların telefon konuşmalarını saatlerce uzatmaları erkeklerin sinirlerini bozuyor.

buna katılmıyorummmm :Dkaşmdakindn hoşgörü bekliyorumm tel.görşmlirini uzatmsınn

wow

Banned

buna katılmıyorummmm :Dkaşmdakindn hoşgörü bekliyorumm tel.görşmlirini uzatmsınn
bende katılmıyorum cıktıgım kızla konusmak ıcın ben ugrasıyorum 2 dakka olmadan ya uykusu gelıyo yada baska bısey oluyo. :D benım ıcın tam tersı yanı :)

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
erkek ve kadın zaten birbirinden ayrı zevkleri olan taraflar birinin ötekine benzemesini isteme lüksü yok tornadan çıkmadık sonuçta benim kişisel görüşüm evde bitane benden yeter bide ötekinden olsun ki tiyatro sahnesi gibi renklensin biraz daha ne biliyim işte:D
tel görüşmesi konusunda hayat hikayesi değilde önemli mevzular konuşulup kapatılmalı:)
teşekkür ettim özer;)

adestek

Yeni Üye
güzel başlıklar katılmamak elde değil. bi de bayan olduğunu unutmayacak. zerafetinin kaybetmemeli bir bayan.

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
İstekler gayet makul ve aslında olması gerekenler...zira ortam bozuldu
bu nitelikteki insanların nesli hergün biraz daha tükenmekte...
Bu vasıflara sahip bayanlar var elbette ama onları hakeden erkekler çıkmıyor karşılarına:rolleyes:
İdeal diye bişey yok bence karşına çıktığında seni heyecanlandırıyorsa , içinde kıpırtılarını hissediyosan, gerçekten sevdiğini düşünüyosan ideal kadın odur bence.;)
Teşekkürler paylaşım için:)

wow

Banned
erkek ve kadın zaten birbirinden ayrı zevkleri olan taraflar birinin ötekine benzemesini isteme lüksü yok tornadan çıkmadık sonuçta benim kişisel görüşüm evde bitane benden yeter bide ötekinden olsun ki tiyatro sahnesi gibi renklensin biraz daha ne biliyim işte:D
tel görüşmesi konusunda hayat hikayesi değilde önemli mevzular konuşulup kapatılmalı:)
teşekkür ettim özer;)
:D tıyatro gıbı :D guzelmıs ısmail;):D:p

seher

Özel Üye
ben de tüm özellikler var övünmek gibi olmasın:) teşekkürler wow güzel konu:);)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara