Forumumuzda Kimler ÇEKO Okuyor...

AOFDESTEK

ADMİN
Yönetici
Admin
Bölüm:
İşletme
Evet Görelim Bakalım Kimler ÇEKO Okuyorlar. Toplam Sayıya Ulaşalım

SehnSucht_16

Yeni Üye
Slm.. ben çeko son sınıfta okuyorum, bununla ilgili bikaç sorum olucaktı, yardımcı olabilecek varsa sevinirim.. örgütsel davranış adlı ders hakkında bilgi almak istiyorum, ilk bikaç üniteye göz gezdirdiğim kadarıyla çok zor bir ders gibi görünmemekle birlikte, tanıdıklarım o dersten kursa gidiyorlar, kararsız kaldım ben de, vizeye kadar bekleyip vize notuna göre mi hareket etsem diye de düşünüyorum, birinci sorum buydu..
ikinci sorum ise, halkla ilişkiler de okumak istiyorum, onun için tekrar össye mi girmem gerekiyor ? yardımcı olursanız sevinirim, teşekkür ederim şimdiden..

Murthy

Yeni Üye
Merhaba;
Ben de çeko 4. sınıftayım ve bu 4. sınıftaki 2. senem geçen seneden 4 dersim kaldı bir derste 3. sınıftan toplamda 5 ve bu sene mutlaka mezun olmam gerek aynı bölümde olanlardan her türlü paylaşıma hazırım.

SehnSucht_16 arkadaşım ben örgütsel davranış kitabını hiç açmadım diyebilirm ama 53-77 alarak geçtim çok zor olduğunu düşünmüyorum, gerçi benim zor dersleri geçip kolaylardan kaldığım gibi bir olayda söz konusu :))

Çeko derslerinden kursa gitmek istiyorum ama birçok dershane çeko derslerien eğitim vermiyor, ancak 5 kişi olması gerekiyor bu konuda da istanbul da olanlarla yardımlaşabilriz sanırım.

aybike1086

Yeni Üye
arkadaşlar bende çeko 4,sınıftayım hiç sınıfta kalmadan geldim son senye ama bazı derlserin teslerini bulamıyorum yardımcı olurmusunuz örneğin çalışma normları ve işçi sağlığı ve iş güvenliği derslerine ihtiyacım var

defne_58

Yeni Üye
bende çeko 3 teyim arkadaşlar muhasebe uygulama üyüzünden 4 e geçemedim :(

iyilik_melegi

Yeni Üye
slm arkadaşlar bende çeko 4 cü sınıftayım kendi çalıştığım derslerin bazılarının özetlerini siteye ders notları kısmına koydum arkadaşlar size bir sorum olacak yardım ederseniz sevinirim geçmiş yıllarda çıkmış soruları bulamıyorum e- öğrenmeden de indiremiyorum :( elinizde olan varsa bana yollayabilirmi???????

polestar

Yeni Üye
teşekkürler

merhaba;

ben bugün üye oldum forumunuza gayet başarılı buldum ve faydasıda oldu öncelikle bunu belirtmek istedim.

bende çeko 2. sınıftayım sizlerin paylaştığı ders özetleri notları soruları ile sınıf geçmem daha bi kolaylaşıcak gibime geliyor.

teşekkürler..

gkhn2634

Yeni Üye
ceko 1 sınıf okuyacaz bakalım

angel_buse

Yeni Üye
arkadaşlar bende çeko birinci sınıf öğrencisiyimmm:):)

MAKARSU

Yeni Üye
selam arkadaşlar berde çeko okuyorum ama bu bölümle ilgili ek kaynak sıkıntısı çekiyorum yardımcı olan arkadarlara şimdiden teşekürler...

CizmeliKedi

Yeni Üye
Bölüm:
Türk Dili ve Edebiyatı
Selam arkadaşlar... Bende ÇEKO 1. sınıf öğrencisiyim vizeler berbat geçti ve hepsinden kalmayı başardım:( sanırım çok çalışmam gerek çoookk:p

w_mert

Yeni Üye
slm arkadaşlar bende çeko son sınıf öğrencisiyim ALLAH hepimize kolaylık versin başarılar...

mst_ozen

Yeni Üye
Slm Ben Arkdaşlar Ben daha 1. Sınıf Cözmezin Sizinle Tanıştığıma Menun Oldum

mst_ozen

Yeni Üye
CizmeliKedi Sana Tavsiyem Bol bol Gecmiş Yıll Sorularını Cöz Finallerde veremiceğin ders yok

elifsmh

Yeni Üye
arkadaşlar bnde ceko 1. sınıfım ama iktisata geçmek istiyorum mümkünmü acaba

gelincik14

Yeni Üye
2 senedir çeko 1. sınıfım böyle giderse ceko okuyamadan bitereceğim çünkü önlisans diploması alıp bitirmeyi düşünüyorum ama bu gidişle bitmez bu okul:mad::mad::mad:

gelincik14

Yeni Üye
Allah herkese yardım etsin valla cok zor okumak hele de acıktan okumak:mad::mad:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,414
Kullanıcılar
90,716
Son üye
Abdullah Kara