FotograFelsefe

?

.............................

Misafir
rica ettim yağmur.... ;)

_________________________________________________________________________________________

Adı : Bitli zarife :D

Mekan : Kuş kafesi :D

Açıklama : Muhabbet kuşumuzun kaşındığı bi anda* yaptığım çekimdir kendisi. Kafesinin üstüne çıkmış orda bitleniyodu bende fırsat bu fırsat diyip basdım deklanşöre ve bitlenme sonrası banyoya girdi (onuda bundan sonraki fotoda gösteririm) ve sonra pırıl pırıl oldu ... Suyu çok seviyo kereta suluğuna su koyuyorum o küçücük sulukda banyo yapmaya çalışıyo ama kendi özel havuzunu koyduğumda havuzda bişi yapmıyo yabancılıyormu artık nedir !!?? :rolleyes: işte böle ark.lar yorumlucak-yorumlamıcak ark.a şimiden tşkrmü borç bilirim ... ;) Buyrun karşınızda fotoğrafı:

*hem mecazi hem gerçek anlamda .... :D

pegasus_dna

Forum Editörü
rica ettim yağmur.... ;)

_________________________________________________________________________________________

Açıklama : Muhabbet kuşumuzun kaşındığı bi anda* yaptığım çekimdir kendisi. Kafesinin üstüne çıkmış orda bitleniyodu bende fırsat bu fırsat diyip basdım deklanşöre ve bitlenme sonrası banyoya girdi (onuda bundan sonraki fotoda gösteririm) ve sonra pırıl pırıl oldu ... Suyu çok seviyo kereta suluğuna su koyuyorum o küçücük sulukda banyo yapmaya çalışıyo ama kendi özel havuzunu koyduğumda havuzda bişi yapmıyo yabancılıyormu artık nedir !!?? :rolleyes: işte böle ark.lar yorumlucak-yorumlamıcak ark.a şimiden tşkrmü borç bilirim ... ;) Buyrun karşınızda fotoğrafı:

anam ne şeker bişey yerim ben seni bitli zarife..:):)bitine kurban olayım... zarife fena yakalandı seni bitli....

yanlız çok fotojeniyiz...:):)

dileksener

Yeni Üye
Adı : Beni hatırladınızz mı !??

Mekan : Ortaköy / İstanbul

Açıklama : Güvercinlere yem toplayan kahramnımızın farklı bi açısı... Hatırlamayanlar ilk sayfaya bakabilirler efenim ... :rolleyes:

Ben bu kızın fotojenikliğine bayıldım sELCUK... Renkler falan çok harika,çok uyumlu :) Şirin şey ...Çok doğal:)

dileksener

Yeni Üye
Alman_; _________________________________________________________________________________________ Adı : Bitli zarife :D Mekan : Kuş kafesi :D [IMG' Alıntı:
http://i1005.hizliresim.com/2010/5/18/1257.jpg[/IMG]
Bitli zarife hanımın fotolarının devamını bekliyoruz Selcuk:D Fazla vaktim olmadığı için yorum yapamıyorum artık sınavlardan sonra felsefe yaparız:)

dileksener

Yeni Üye
dargın aşıklar:)

Mekan : İzmir Doğal yaşam parkı
Adı : Dargın Aşıklar :D:D

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
rica ettim yağmur.... ;)

Ay çok hoş yalnız kaşınan o noktayı tam bulamamış :p
Kızın özeline girmişsin yalnız bitli filan olmadı şimdi :p
Güzel kare yakalamışsın teşekkürler:)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Mekan : İzmir Doğal yaşam parkı
Adı : Dargın Aşıklar :D:D

Bunlar çok hoş ya isim çok güzel olmuş ablacım;)
İkisi de gururunden taviz vermeyecek gibi görünüyor yalnız :p
Aradaki mesafeye bak çok güzel ya aralarında ne geçti acaba barıştıralım :D
Çok güzel kare teşekkürler:)

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
teşekkurler

dileksener

Yeni Üye
Bunlar çok hoş ya isim çok güzel olmuş ablacım;)
İkisi de gururunden taviz vermeyecek gibi görünüyor yalnız :p
Aradaki mesafeye bak çok güzel ya aralarında ne geçti acaba barıştıralım :D
Çok güzel kare teşekkürler:)
Valla barıştıracak kadar vaktim olmadı ne yazık ki canım:rolleyes:Umarım barışmışlardır artık:pİkisi de belli ki fena bozulmuş birbirine:p:DYalnız onlara inat öpüşüp,koklaşan bir çift kuş vardı kii süperlerdi.O fotoyu da eklicem yakında:):D:)

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
Valla barıştıracak kadar vaktim olmadı ne yazık ki canım:rolleyes:Umarım barışmışlardır artık:pİkisi de belli ki fena bozulmuş birbirine:p:DYalnız onlara inat öpüşüp,koklaşan bir çift kuş vardı kii süperlerdi.O fotoyu da eklicem yakında:):D:)
Ah merak ettim bekliyorum :):):)

?

Misafir
anam ne şeker bişey yerim ben seni bitli zarife..:):)bitine kurban olayım... zarife fena yakalandı seni bitli....

yanlız çok fotojeniyiz...:):)
[/CENTER]
yanlız değil yalnız olacak.. :p :p sana en son belkide uyarcak kişi bnm ama yinede uyarim dedim yağmur... :D banyo sonrası halini gördüğünde yiycecğini pek sanmıyorum :D azz ssoonnnrrraaa !! :D

Ben bu kızın fotojenikliğine bayıldım sELCUK... Renkler falan çok harika,çok uyumlu :) Şirin şey ...Çok doğal:)
Alalım sana o zaman ... :D

Bitli zarife hanımın fotolarının devamını bekliyoruz Selcuk:D Fazla vaktim olmadığı için yorum yapamıyorum artık sınavlardan sonra felsefe yaparız:)
yaparız tabi dilek.... :) banyo sonrası fotoları var sırada ... :rolleyes:

Ay çok hoş yalnız kaşınan o noktayı tam bulamamış :p
Kızın özeline girmişsin yalnız bitli filan olmadı şimdi :p
Güzel kare yakalamışsın teşekkürler:)
rica ettim ... ;) özel neyim anlamam ben çekerim fotoğrafını ... :D hem özeline girmek gbi bi niyetim yokdu kafesin üstünde bize gösteri yapıyodu ... :D

?

Misafir
Adı : Güneş banyosu ... :D

Mekan : Güneş önü ütü masasının üstü ... :D

Açıklama : işte ark.lar bitli zarifenin bitten arınmış hali .... :D Burda da üşümekden tir tir titriyordu yeşim* fakat güneş burda yeşimin adeta ruhunu okşar gibiydi... :rolleyes: ark.a bu fotoğrafı gösterdiğimde ilk başda onu dikenli çiçek sanmışdı :D Sanki 100 yaşına gelmiş yaşlı kuş gibi olmuş buruşuk buruşuk ... :D

*çirkin şey seni .... :D

not:F11e basın ölee izleyin... :cool:

only roses

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
İlk yorum benden:p
Kuşdan başka herşeye benziyor şu anda:D
Sudan çıkmış balık olmuş bu:p
Canım nasıl ısınmak için durmuş ama güneşe karşı:)Allahtan uçamıyor ne güzel bırakmışsınız balkona:)
Teşekkürler Selçuk;)

pegasus_dna

Forum Editörü
harbiden bitkiye benziyor:D:D:D zarifenin manikürü gelmiş gözüne güneş gözlüğü taksaydın :):):) gözünü zor buldum kokona zarife :D:D:D bende kaplumbağalarımı mı eklesem ya.....

?

Misafir
İlk yorum benden:p
Kuşdan başka herşeye benziyor şu anda:D
Sudan çıkmış balık olmuş bu:p
Canım nasıl ısınmak için durmuş ama güneşe karşı:)Allahtan uçamıyor ne güzel bırakmışsınız balkona:)
Teşekkürler Selçuk;)
Balkon değil içerde balkona bıraksaydık eğer hasta olma ihtimali olcağından pencereye yakın yerdeki üstü masasında idi ... :rolleyes:

harbiden bitkiye benziyor:D:D:D zarifenin manikürü gelmiş gözüne güneş gözlüğü taksaydın :):):) gözünü zor buldum kokona zarife :D:D:D bende kaplumbağalarımı mı eklesem ya.....
manikürü geldiğini biliyorum yağmur... Ayakları ikidebbir kışın giydiğim fazla tüylü olmayan kazağıma taklılıp duruyorudu... Hatta dantelden yapılma kafes örtüsüne bile takılıyodu hesabı sen yap :D Yaz gelsin veterinere götürüp bakımını yaptıırırım.... :rolleyes: Sende kaplumbağalarını ekle* yağmur ortam şenlenir hem hayvanat bahçesine çevirelim topiği ... :D

*şaka bi yana harbi ekle süper olur... ;)

yeşimin farklı açıdan çektiğim banyo sonrası fotoğrafı için aslının (only_roses) profilindeki msjıma bakmanız yeterli ... :rolleyes:

?

Misafir
Adı : 19 mayıs Spor & Gençlik bayramı... :cool:

Mekan : Beşiktaş - Kadıköy hattı vapuru... :rolleyes:

Açıklama : Ewt ark.lar bugünün anlamına hitaben vapurdan çektiğim bayrağımızın fotoğrafını yayınlıyorum dicek fazla bişi yok 19 mayıs spor ve gençlik bayramınız kutlu-mutlu-huzurlu olsun ark.lar... ;) yinede bu anlamlı günde yorum yaparsak iyi olcağı kanaatindeyim.... ;)

Buyrun fotoğrafım... ;)

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN !!!

Hazır-Cevap

Özel Üye
Bu yorumda benden olsun.
Puslu,gece çekilmiş bir fotoğraf olsa gerek ya da havanın kapalı oldu bir zamanda.Dalgalar hafif kayalara vururken,bir yanda da rüzgarın sesi ve bayrağımızın o eşsiz dalgalanması.Ne kadar da güzel bir görüntü.
Emeğine sağlık Selçuk,şuan benim yakın zamanda çektiğim bir foroğraf yok ve resim ekleyemeyeceğim,bu görevi sıradaki arkadaşıma devrediyorum.

ksk_prens

Yeni Üye
Bölüm:
Kamu Yönetimi
cok guzel....

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,417