gözleriniz dolacak ( cd satan kız )

weeping eyes

Özel Üye
çok güzel bi hikaye ama gerçekten yaşanmış mı bilmiyorum.

Küçük bir kasabada annesiyle birlikte yasayan Murat adında genç bir çocuk varmış.Murat ,fazlasıyla içine kapanık, sessiz ve sakin bir delikanlıymış.tüm arkadaşlarının birer sevdiği varmış fakat Murat'ın çok içine kapanık ,duygularını ifade edemeyen bir kişiliği olduğu için Murat'ın bir kız arkadaşı bile yokmuş. Arkadaşları bu yüzden Murat'la dalga bile geçerlermiş ara sıra.

Bir gün genç çocuk yine elleri cebinde ,kafası öne eğik bir şekilde ilerlerken birden cdci de ki bir kız dikkatini çeker kız çok güzel ve masum görünüşte bir kızdır Murat durur ve kızla öylece birbirlerine baka kalırlar ve kız gözlerini ayırır ve müşterileriyle ilgilenmeye devam eder.Genç çocukta yoluna devam ederken kalbi çok hızlı şekilde çarpmaya başlar. Herhalde aşk dedikleri bu olsa gerek diye düşünür.Genç çocuk yolda gördüğü her kızı o kıza benzetmeye ,gözlerini her kapattığında o kızı görmeye başlamıştır.Genç çocuk artık tamamen aşık olduğunu hissetmiş.Her gün cd dükkanına gidip bir cd paketletip alıyormuş ve cdci kızda gence gülümseyip gözlerinin içine içine bakıyormuş.Bu böyle haftalarca devam etmiş genç çocuk artık kıza açılmanın zamanının geldiğini düşünüyormuş ama içinde bazı tereddütler varmış ya beni terslerse, ya benden hoşlanmayıp gülümsemeleri sadece müşterisi olduğum içinse, diye düşünür.

Genç çocuk bir gün tüm cesaretini toplayıp yine cd alma bahanesiyle cd dükkanına gider cd ci kızdan bu sefer dükkanın en ücra köşesinde ki cd yi ister kız o cd yi getirirken oda yazar kasanın kenarına bir not iliştirir.Notta:^^ Senden çok hoşlanıyorum ve sana telefon numaramı bırakıyorum ararsan sevinirim aramazsan bir daha gelmeyeceğim^^diye yazar.
Daha sonra çocuk günlerce telefon bekler fakat cd ci kız aramamıştır.

Aradan haftalar geçer ve cd ci kız dükkanı temizlerken Murat'ın bıraktığı o notu görür ve çok telaşlı bir şekilde numarayı çevirir.telefona gencin annesi çıkar.

Cd ci kız :
Murat'la görüşebilirmiyim der.
Murat'ın annesi ağlamaklı bir sesle :
oğlumu üç gün evvel trafik kazasında kaybettim der ve hıçkırıklara boğularak telefonu kapatır

Kız yavaşça başını öne eğer sessiz sessiz ağlamaya başlar.

Çocuğun annesi çocuğun odasına girer gardolabın kapısını açar onlarca paketli cd yere düşer annesi paketin birini açtığında
ee yakışıklı bana ne zaman çıkma teklif edeceksin
diye yazar.

tbua

Yeni Üye
ya akşam akşam yapılır mı insana bu
çayımda yok zaten
hayat...
teşekkürler weeping eyes

meleeek

Yeni Üye
gerçekten çok güzel bir hikaye....paylaşım için teşekkürler....

bigangel

Yeni Üye
gerçekten güzel bir hikaye....murat cd kapaklarını hiç mi açmıyor yaa gerçi maksat cd değil kızı görmek ......çok şansızlar yawfff:(::(

Hazır-Cevap

Özel Üye
Güzel bir hikayeydi
Kız da birkaç gün önce farketseydi ne olurdu sanki :(
Teşekkürler...

bigangel

Yeni Üye
YANLIZ KIZ DAHA önce davranmış ama son hüsran

catzilla

Yeni Üye
kızla görüşüyo olsaydı, trafik kazasında ölmeyecekmiydi bu çocuk şimdi...:cool:

weeping eyes

Özel Üye
kızla görüşüyo olsaydı, trafik kazasında ölmeyecekmiydi bu çocuk şimdi...:cool:
yok yavv sende nası bi anlam çıkardın:D:D:D
kısaca diyor ki kaybettiğin fırsatların hiç bir zaman telafisi olmuyor geç kalınan hayat için her saniye için geri dönüş asla yoktur;)

catzilla

Yeni Üye
:D:D:D

öyle yada böyle sonuç hüsran olacaktı ben o bakımdan şey etmek istedim...;)

YaKaMoZ

Yeni Üye
Kader kısmet.Ne yapsak da bazen olacakların önüne geçemeyiz.Hayat dedikleri gerçek bu işte :)

REAPER

Yeni Üye
yavaş yavaş öteki dünyaya intikal etmeye başladı yorumlar sanırım baksanıza video ya biraz sonra kendimizi o sessiz oğlanın yanında bulursak şaşırmayın:D:D:D

gözen

Özel Üye
sevip de kavuşamamak bu olsa gerek..
eski türk filmlerindeki son gibi olmuş.. ama güzeldi teşekkürler..

ECRİN90

Özel Üye
''an''ın tadını çıkarıp hayatı en güzel şekliyle yaşamak gerek,yoksa bu hikayede oldugu gibi hiç beklenmedik bir anda kötü sonuçlarla karşılaşabiliriz.. :( çok beğendim,teşekkür ederiz

harun_73

Özel Üye
yaşanmış mı yaşanmamış mı bilmiyorum ama sabah sabah kötü oldum umarım hayal ürünüdür paylaşım için de teşekkürler..

rosecan

Yeni Üye
çok güzel bir hikayeydi tşk.ed.emeğine sağlık

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,729