Hazırlık Sınıfı ve Askerlik

akyurek6

Yeni Üye
Arkadaşlar şimdi ben Karabük Üniversitesi Bilgisayar Teknoloji ve Programlama bitirdim 2 yıllık daha sonra ardından AÖF'ye kaydoldum İşletme Bölümüne ve hazırlıktan devam ediyorum şu an .Şimdi daha öncesinde ben 2009 haziranda okuldan mezun olunca askerlik tecili düştü haliyle ve bana kağıt geldi askerliği yapmadığıma dair bende hemen ardından aöf ye gittim ve kayıt yaptırdım daha sonra askeriye gittim beni 1 Ocak 2012 tarihine kadar tecil ettiler ancak ordaki görevli bana şunu dedi intibak ve hazırlık okuyanlar öğrenci sayılmıyor sizinde şu an 4 dersiniz var hazırlık sınıfında bu 4 dersin en az 2 sinden kalırsanız yani seneye uzatırsanız tecil düşer askere gidersiniz dedi acaba bu doğrumudur yani ben şimdi 2012 yılına kadar oldu ya misal 3 dersten kaldım ve tecilim düştü bir daha yenileme hakkım olmuyor ve mecburen askere mi gitmek zorunda kalıyorum bunu öğrenmek istiyorum yardımcı olurmusunuz tam olarak nedir . Teşekkür Ederim . İyi Çalışmalar.

dderviss

Yeni Üye
Bölüm:
İşletme
evet dogrudur hazirlik dersleri cok kolay zaten bence derslere asilip verin sonra askerlik falan kafaniz bulanmasin

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,734
Son üye
Irrigationerr