iktisat 3 de okuyanlar..

• Konbuyu başlatan _elmayra_
  • Başlangıç tarihi

erhanim001

Yeni Üye
a.selam h.g selman
arkadaşlar tüm dersleri bitiren var mı?

erhanim001

Yeni Üye
elmayra hahahahah :)
bu seferki esğpiri güzeldi bayıldım walla :):)

sadece renkler

Yeni Üye
3. sınıf derslerini vermiş olanlar 3.sınıf dersleriyle ilgili bir değerlendirme yapabilir mi?
hangisi zordur nelere dikkat etmek gereklidir felan diye?

erhanim001

Yeni Üye
ders verenlerden bir yanıt yok gibi
elmayra diğerleri pek iyi değidi kabul et işte :):)
sen bilirsin biz dördüncü sınıfta staj yapabilir miyiz bir bankada? bunu araştır arkadaşış bee ok

E

_elmayra_

Misafir
espiri denetleme komitesi başkanı olmadığına göre bu söylediklerini ciddiye bile almıyorum.
4.sınıfta staj hakkı yok.Tanıdıgın kişiler varsa onların yardımı ile bankada staj yapabilirsin.Bunu illa ki 4.sınıfta yapmana gerek yok 3.sınıfta da olur.
Daha önce bankada staj yapmış biri olarak asla tavsiye etmem.El ayak işlerine baktırırlar ve seni kullanılmış bir mendil gibi fırlatıp atarlar:p
2 üniversite mezunu bir arkadaşım neredeyse tüm bankaların mülakatlarına girdi ve aylar sonra sadece stantlarda kredi kartı satma işine alındı.Eskiden o işi lise mezunları yapıyordu.Durum oldukça vahim malesef;)

E

_elmayra_

Misafir
3. sınıf derslerini vermiş olanlar 3.sınıf dersleriyle ilgili bir değerlendirme yapabilir mi?
hangisi zordur nelere dikkat etmek gereklidir felan diye?
daha önce işletme 3.sınıftaydım.Şu an iktisat 3.sınıftayım.Ortak dersleri Türk vergi sistemi ve İş ve sosyal güvenlik hukuku.İş ve sosyal güvenlik hukukunu geçmek cidden zor.Çünkü bir sürü gün ay ve rakam var hepsi birbirine karışıyor.bu nedenle bir çok soru kaçırabiliyorsun.Onlara dikkat etmeni önerebilirim..kolay gelsin

nigar unutulmaz

Yeni Üye
valla arkadaşlar ders çalışmaktan mahfoldumm bide anlasamm tam içim yanmıycak birbirine benzer o kadar çok bilgi varki karışıyo bianda aslında sadece sorulara çalışmak bana daha mantıklı geliyor okudukça kafa daha çok karışıyor her kese kolay gelsin..inşallah sınavdan çıkınca ohhhh diyebiliriz sevgiler hepinize

erhanim001

Yeni Üye
espiri denetleme komitesi başkanı olmadığına göre bu söylediklerini ciddiye bile almıyorum.
4.sınıfta staj hakkı yok.Tanıdıgın kişiler varsa onların yardımı ile bankada staj yapabilirsin.Bunu illa ki 4.sınıfta yapmana gerek yok 3.sınıfta da olur.
Daha önce bankada staj yapmış biri olarak asla tavsiye etmem.El ayak işlerine baktırırlar ve seni kullanılmış bir mendil gibi fırlatıp atarlar:p
2 üniversite mezunu bir arkadaşım neredeyse tüm bankaların mülakatlarına girdi ve aylar sonra sadece stantlarda kredi kartı satma işine alındı.Eskiden o işi lise mezunları yapıyordu.Durum oldukça vahim malesef;)
içimize su serptin sağol :):) bırakalım şimdiden o zaman okulları

E

_elmayra_

Misafir
bu nokta atışı soruları kitapcığı kullanan kimse var mı arkadaşlar?

erhanim001

Yeni Üye
ben ve sen var zaten :) sınavlar nasıldı?

E

_elmayra_

Misafir
Sınavlar beklediğimden daha iyi geçti.Çok fazla çalışmamıştım çünkü.Senin nasıldı?

güldeste

Yeni Üye
uf her zamnki sınavlar işte.sonuç belli olunca söylerim iyi mi kötü mü geçmiş şimdi yorum yapmak istemiyorum yanılmamak yanıltmamak için

hayal72

Yeni Üye
arkadaşlar mrb hayal ben. bende iktisat 3. sınıfım. heycanla sonuçların açıklanmasını bekliyorum. burda olmak güzel umarın herkez hak ettiğini alır.

E

_elmayra_

Misafir
hayal merhaba hoşgeldin;)Herkes heyecanla sonuçlara odaklanmış durumda.Umarım dilediğiniz şekilde sonuçlanır.Finalde başarılar;)

ZAHİDE

Yeni Üye
Ara sonuçlar ne zaman açıklancak?

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,735