Kamu Yönetimi

ulaş90

Yeni Üye
selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım..bu sene anadolu üniversitesi aöf kamu yönetimi bölümüne kayıt yaptırıcam..Bölüm ile ilgili pek fazla bir bilgim yok.1. sınıf derslerinden anladığım kadarıyla özverili bir çalışma istiyor. bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim..ayrıca sizinle tanışmayıda çok isterim..saygılar...

tekina

Yeni Üye
selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım..bu sene anadolu üniversitesi aöf kamu yönetimi bölümüne kayıt yaptıdım..Bölüm ile ilgili pek fazla bir bilgim yok.1. sınıf derslerinden anladığım kadarıyla özverili bir çalışma istiyor. bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim..geçmiş yıllara ait soru ve cevapları verirseniz sevinirim
..saygılar...

harun_73

Özel Üye
değerli arkadaşlar öncelikle hoş geldiniz hayırlı olsun sizin için ben de geçen sene başaldım kammu yönetimi okuyorum korkmanıza gerek yok özet kitapları çalışmanız bile yeterli size tavsiyem murat yayınlarını kullanın bazı soruların aynısı çıkıyo ama gerçekten kafa yormanız gerekir hadi kolay gelsin

cerenim

Yeni Üye
merhaba bende kamu yonetımı birinci sinifa kaydoldum ders notlarını nerden bulabilirim

elfa

Yeni Üye
sizce çalışmak için aof kitaplarımı yoksa yardımcı kitaplarmı
hangisinden çalışmalıyım
murat ilkumut duydum iyimi sizce

Sero1

Yeni Üye
aöfün verdiği kitaplar çok karışık ve çalışmaya zamanda yetmez murat yayınlarını tavsiye ediyorum

Sero1

Yeni Üye
aöfün verdiği kitaplar çok karışık ve çalışmaya zamanda yetmez murat yayınlarını tavsiye ederim

imqossibLe

Yeni Üye
ama bi yandanda örnekli anlatım dıyorsan hiç üşenme otur oku yeni kayıt oldum ama inan bunu tavsiye eden arkadasa hala tsekkur ediyorum sende dene yanılmazsın diye düşünüyorum.....

elfa

Yeni Üye
teşekkürler arkadaşlar bende 1, sınıfım inş sınavlar iyi geçer. murattan çalışırım heralde

çaygüzeli

Yeni Üye
SELAM bende aranıza bugün katıldım kamu yönetimi üçüncü sınıfa dikey geçiş yaptım çıkmış soruları merak ediyorum nerde bulabilirim.

sekerkiz

Yeni Üye
slm biz şimdi hangi konulardan sorumluyuz yoksa kitabın hepsinden mi sorumluyuz lütfen bilen söylesin şimdiden teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrr

MatmazeL

Özel Üye
slm biz şimdi hangi konulardan sorumluyuz yoksa kitabın hepsinden mi sorumluyuz lütfen bilen söylesin şimdiden teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrr
Sitede biras dolaşsan bulabılrısn aslında :)

TABLO- 3 İKTİSAT VE İŞLETME
FAKÜLTELERİNDE 1. SINIFTA OKUTULACAK
DERSLER VE ARA SINAV SORUMLULUK
ÜNİTELERİ
ARA SINAV
DERS ADI SORUMLULUK
ÜNİTELERİ
1. Genel Muhasebe 1- 10
2. Genel İşletme 1- 9
3. İktisada Giriş 1-10
4. Genel Matematik 1- 8
5. Davranış Bilimlerine Giriş 1- 8
6. Hukuka Giriş 1- 8
7. Temel Bilgi Teknolojileri 1- 7

coşcoş

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar.
Kamu Yönetiminde okuyorum.Geçen sene ilk yılımdı ve alttan ders bırakmadan 2. sınıfa geçtim (allah şükür).Ancak çalıştığım için ve derslere çok fazla zaman ayıramayabileceğimi düşünerek, Genel Matematik, İktisada Giriş ve Genel Muhasebe dersleri için bir dersaneden yardım aldım.
Bu sene de aynı yöntemi düşünüyorum.
İstatistik, İktisat Teorisi ve Muhasebe Uygulamarı dersleri için tekrar dersaneye kayıt yaptırdım ama Ticaret Hukuku dersi içinde zor gibi duyumlar aldım.Bu dersi gören, yardımcı olabilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ederim...
Merhaba bende 2. sınıfa geçtim eğer mümkünse ders notlarını buraya eklermisin çok sevinirim ben alttan 2 ders le geçtim (muhasebe ve iktisat uygulama )ve notlarını verirsen sevinirim

ece87

Yeni Üye
bende aöf kamu yönetimi 2. sınıfta okuyorum ama bölümümü değiştirmek istiyorum istemediğim bir bölüm çünkü bi fikri olan varmı

Linsey

Özel Üye
bende aöf kamu yönetimi 2. sınıfta okuyorum ama bölümümü değiştirmek istiyorum istemediğim bir bölüm çünkü bi fikri olan varmı
Bölümünüzü değiştiremiyorsunuz;)
Ancak Öss'ye tekrar girerek yapabilirsiniz;)

harun_73

Özel Üye
sanırm 2. sınıftan 2 yılllık diploma alarak başka bir bölüme kayıt yapabilir 2+2 şeklinde ( 1.ve2. sınftan alttan ders klmayacak)

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Son mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,728
Son üye
Steventiz