Kontörden TL'ye geçerken dikkat!

• Konbuyu başlatan _elmayra_
  • Başlangıç tarihi

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
iso alışırsın alışır... :D çünkü yapcak başka bişiyin yok napcan davamı aççan kontörlerimi isterim diye... :D

s.nur tşkler yardımın için matematiğim zayfıda... yine aklımı kurcalayan bişi olursa sana sorarım :D::D:D:D
Alışmak sevmekten daha zor geliyorr:D:p en iyisi sevmeye çalışmak yeni sistemi inş. eski şekline çevirirler koca koca şirketlerde insan kaynakları bölümü yok mu ya anketler falan yapılıp halk görüşü alınmalıydı biz yapacaz sizde çaresizsiniz biat edin dermiş gibi:mad:bu ne şimdi durup dururken üfff afraa tafraa isokor sinirli:D

Hazır-Cevap

Özel Üye
Alışmak sevmekten daha zor geliyorr:D:p en iyisi sevmeye çalışmak yeni sistemi inş. eski şekline çevirirler koca koca şirketlerde insan kaynakları bölümü yok mu ya anketler falan yapılıp halk görüşü alınmalıydı biz yapacaz sizde çaresizsiniz biat edin dermiş gibi:mad:bu ne şimdi durup dururken üfff afraa tafraa isokor sinirli:D
Sakin ol isokor.N'apalım geçildi artık.Bizede bu kurala uymak düşer;)

isokor

Özel Üye
Bölüm:
MEZUN
bilmiyorum hazır feridun bile sinir ediyo beni bugün sakin sakin şarkı söylüyo sanki hiç bişey değişmemiş gibi:D alışmam ben bu sisteme yha niyeti bozdum faturalıya geçicem

sonsuz_nur

Özel Üye
iso alışırsın alışır... :D çünkü yapcak başka bişiyin yok napcan davamı aççan kontörlerimi isterim diye... :D

s.nur tşkler yardımın için matematiğim zayfıda... yine aklımı kurcalayan bişi olursa sana sorarım :D::D:D:D
hele ben heç sevmedim bu sistemi bu ne ya faturalı hat gibi bizi mecbur bıraktılar güya bide bizim için iyi olcakmış diyolar bişeye tam alıştım derken başka bi sistem geliyo şu paralarıda bi ytl ye bi tl ye geçiriyolar ona zor alıştım bu sferde bu...sel felaketi oldugunda benm çok kontörümü yediler onlarıda istiyom kontörlermle birlikte:DD

sonsuz_nur

Özel Üye
blmiyormki ecrin bend ekontor nasıl göndrecez ona takıldım birde benm ceparanımda vardı 20 kontor şimdi 410 yazıyo o ne dmekse acaba 410 dakika mı verdiler bana:))

ECRİN90

Özel Üye
Artık kontör yerine geçen yeni TL kartını yine bugün kontör yükleyebileceğiniz kanallardan satın alarak, bu TL kartının içinde bulunan miktarını hattınıza yükleyebilecek ve hattınızda TL bakiyesi göreceksiniz. << TL kartı mı alacakmışız? Ne saçma bişey ya! Mutlaka bi çıkarları vardır! :mad:

pegasus_dna

Forum Editörü
vasat vasat

tl geçiş o kadar saçma bir fikir ki, kimin aklına geldiyse hayy allah! ne zararı vardı kontörün ne oldu geçtikte başımız göğemi erdi... out:confused:

?

.............................

Misafir
blmiyormki ecrin bend ekontor nasıl göndrecez ona takıldım birde benm ceparanımda vardı 20 kontor şimdi 410 yazıyo o ne dmekse acaba 410 dakika mı verdiler bana:))
tahminim o 4 lira 10 kuruşdur... :rolleyes: araya nokta koymamış sadece ... :D trkcelde noktalı ordan biliyorum yoksa 410 dk bilmem kaç lira (az bişi olmadığı kesin) yapıyordurr :D

sonsuz_nur

Özel Üye
Nerden , kimden özenildi gene kim bilir (!)
yurt dışında öyle ecrin onlara özenildi zaten hiç bi fikir türkiyeden çıkmaz yarışma programlarımız bile çalıntı deglmi yurtdışındaki programlardan buda aynı....ben yne kontör almak için tl ödüyordum şimdi yen tl ödicem.ha bide mesela gidip telefoncuya 5 tl yüklettkya bizm hattımıza 4 tl ytüklüyolar çünkü 1 tl onların karı oluyomuş eskkiden 20 tl lik kontorü bize 22 tl ye satıyolardı 2 tl karları oluyodu bu durumda onların kar yapması imkansız oldugu için 1 tl kesiyolar haberiniz olaaa:))))

ECRİN90

Özel Üye
yurt dışında öyle ecrin onlara özenildi zaten hiç bi fikir türkiyeden çıkmaz yarışma programlarımız bile çalıntı deglmi yurtdışındaki programlardan buda aynı....ben yne kontör almak için tl ödüyordum şimdi yen tl ödicem.ha bide mesela gidip telefoncuya 5 tl yüklettkya bizm hattımıza 4 tl ytüklüyolar çünkü 1 tl onların karı oluyomuş eskkiden 20 tl lik kontorü bize 22 tl ye satıyolardı 2 tl karları oluyodu bu durumda onların kar yapması imkansız oldugu için 1 tl kesiyolar haberiniz olaaa:))))

Yurt dışında böyle olduğunu bilmiyordum ama tahminimde yanılmamışım. İşin içinde menfaat olduğu apaçık ortada zaten. Dur bakalım daha neler çıkacak :mad:

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

REKLAMLAR

Forum istatistikleri

Konular
17,421
Kullanıcılar
90,740
Son üye
Broncoliz